Lenka z the voice kids debiutuje singlem

Lena Tylus, występująca pod pseudonimem Lenka, to rocznikowo 12-letnia młoda artystka, która od 5 roku życia uczęszcza do Janowskiego Ośrodka Kultury, gdzie kształci swój talent muzyczny na zajęciach wokalnych prowadzonych przez Agnieszkę Wiechnik.

W zeszłym roku Lenka wzięła udział w 5 edycji „The Voice Kids” śpiewając utwór „Halo”. W trakcie jej występu odwróciło się aż 3 jurorów, a ostatecznie Lena Tylus trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Debiutująca dziś pierwszym singlem Lenka kilkukrotnie występowała na scenie razem z Majką Jeżowska śpiewając w jej chórkach. Występowała także z zespołem Mafia czy TSO (Taką Sobie Orchestrą), jednak teraz stawia na własny materiał! Singiel „Afirmacje” opowiada o spełnianiu marzeń. „Jeśli mocno w nie wierzysz, afirmujesz i wyobrażasz sobie ten cel, to w końcu go osiągniesz” – zdradziła artystka.

Do „Afirmacji” powstał także teledysk, w którym Lenka udowadnia, że mimo mocnego głosu i ważnego przesłania, nie zapomina o swoim młodym wieku. Dobrze bawi się w gronie rówieśników, którzy towarzyszą jej w tanecznej grze w szachy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s