„Pief Paf” – nowy singiel Poli Błasik trafi do Waszych serc

Miłość jak pocisk! Bywa niszcząca, zabójcza…

Znana z desek teatru i wielkiego ekranu Pola Błasik wchodzi na scenę muzyczną i wydaje swój debiutancki singiel „Pief Paf”.

„Pief Paf” to walka światła i mroku, wody i ognia, uwielbienia i nienawiści. To opowieść o ludziach skrzywdzonych i samotnych, histerycznie szukających ukojenia i akceptacji. Nie tylko warstwa liryczna utworu jest pełna kontrastu – singiel jest mocno zróżnicowany muzycznie. Delikatny głos Poli wybrzmiewa zarówno na tle ciszy jak i elektronicznego brzmienia. 

SŁUCHAJ W STREAMIE

Pief Paf to moja niezgoda na rezygnację z siebie w relacjach, to wyjście z utartego schematu miłości, na którą trzeba sobie zasłużyć; to nawoływanie do wewnętrznego głosu, do intuicji. Śpiewam o momentach granicznych w życiu, chwilach gdy dochodzimy do ściany i uświadamiamy sobie, że nie jesteśmy w stanie nikogo uzdrowić, zmienić czy naprawić. Opadamy na dno i podejmujemy decyzję o odbiciu, zaczęciu od nowa.” – mówi artystka. 

Pola Błasik to aktorka teatralna i filmowa, od zawsze łącząca swój zawód z muzyką. Związana z muzycznym teatrem Capitol we Wrocławiu, Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie i Teatrem Polonia w Warszawie. W tym roku debiutuje swoim autorskim singlem „Pief Paf”, wkraczając pewnym krokiem na polską scenę muzyczną. W swojej twórczości podkreśla przekaz, który oscyluje pomiędzy tematami miłości, samotności i nadziei. 

Pola Błasik w socialach:

Instagram:  https://www.instagram.com/pola_blasik/
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100060242569165
strona internetowa: https://www.polablasik.com
Tik Tok:  https://www.tiktok.com/@polablasik
YT: https://www.youtube.com/@Pola-Blasik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s