Oto line-up tegorocznego Wisłoujścia! Ponad setka polskich artystów na terenie gdańskiej Twierdzy

6. edycja festiwalu Wisłoujście zbliża się wielkimi krokami. Kto zagra na terenie trójmiejskiej fortyfikacji pomiędzy 18 a 20 sierpnia?

Wisłoujście to wspólna inicjatywa agencji Follow The Step i klubu Sfinks700. Sopocki lokal od lat z powodzeniem kontynuuje kulturotwórczą misję ośrodka Sfinks powstałego w latach 90. w tym samym miejscu. To także jedna z najbardziej rozpoznawalnych klubowych marek nie tylko na Pomorzu, ale w całej Polsce. Synergiczne połączenie sił z Follow The Step poskutkowało z kolei stworzeniem unikalnego przedsięwzięcia – skupionego na elektronice festiwalu, który w całości opiera się na krajowych nazwiskach.

Teraz nadszedł czas na odsłonięcie kart. W połowie sierpnia na terenie Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku będzie okazja, by posłuchać setów ponad setki topowych DJ-ów i producentów z naszego kraju. Już po raz 6. z rzędu mury, zlokalizowanej przy ujściu Martwej Wisły do Bałtyku, fortyfikacji wypełni muzyka grana równolegle na 4 scenach: technocentryjcznej Twierdzy, house’owym Szańcu, oferującym wolniejsze tempa Raju oraz rave’owym Bastionie.

Oto line-up Wisłoujścia 2023:

Karnety 3-dniowe oraz bilety jednodniowe w puli REGULAR są dostępne w sprzedaży na stronie www.wisloujscie.com oraz w aplikacji GoingWszystkie aktualizacje można na bieżąco śledzić na naszej stronie internetowej oraz na kanałach social media.

KUP BILET

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s