Hodak „idzie na bar” w zaskakującym stylistycznie singlu

Powrót Hodaka do regularnego wydawania muzyki rozkręcił się na dobre – po sentymentalnym i osobistym „4 marca” oraz wyjaśniającym kwestię nieobecności „Eterze” nadszedł czas na trzeci singiel zapowiadający nienazwany jeszcze projekt. „idę na bar” jest już dostępny, zarówno na YouTube jak i we wszystkich serwisach streamingowych.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Na bicie niezastąpionego 2K, Hodak zaskakuje swoich fanów – najnowszy singiel jest w pełni śpiewanym utworem, opartym głównie o delikatny soulowy refren zaśpiewany wspólnie z Alicją Szemplińską. W produkcji utworu pomógł także Marek Piotrowski, znany z takich projektów jak Sistars czy Łąki Łan.

Tak samo jak sam utwór jest wyjątkowym w bibliotece muzycznej Hodaka, tak i w sferze wizualnej postawiono na nietypowe rozwiązanie — nakręcony mastershotem teledysk nawiązuje do poprzedniego singla i jest on w domyśle prequelem historii przedstawionej w „Eterze”, co podkreśla migawka z ostatniej sekundy klipu.

Czym jeszcze zaskoczy Hodak w najbliższym czasie? Następne single nadejdą już niebawem, ale można być przekonanym, że fani otrzymają jeszcze kilka nieznanych wcześniej rozwiązań i pomysłów w oczekiwaniu na kolejne wydawnictwo artysty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s