Porter / Karczewska prezentują drugi singiel z nadchodzącego albumu „Three Morning Whiskey In”

„Three Morning Whiskey In” to przebojowy utwór z westernem w tle. Mroczna muzyczna impreza, która wciąga swoim demonicznym, pulsującym rytmem. 

Ten utwór jest odzwierciedleniem czasów, w których żyjemy. Szaleństwo, agresja, utrata intymności, utrata tożsamości. Swoiste zaproszenie do ostatecznego rozliczenia. Niech rozpocznie się rzeź!

„Three Morning Whiskey In” to po “Devil In You” drugi singiel zapowiadający wspólny album Johna Portera i Agaty Karczewskiej, który ukaże się  16 czerwca 2023 r. nakładem wytwórni Mystic.

Jeden z najbardziej cenionych muzyków rockowych w Polsce, znany m.in. z pierwszego składu grupy Maanam, Porter Bandu, płyt solowych oraz albumów nagranych z Anitą Lipnicką oraz Agata Karczewska, warszawska singer-songwriterka tworząca muzykę z pogranicza amerykańskiego folku i country oraz jedna z najciekawszych postaci muzycznego rynku, weszli razem do studia w sierpniu 2022 roku. I tak prawie rok temu rozpoczęła się wspólna przygoda z mrokiem, country, folkiem. Muzycy o tej współpracy mówia tak:

Agata Karczewska: Nasza współpraca była w dużej mierze intuicyjna, szybko zrozumieliśmy, że najbardziej zależy nam na emocjonalnym ładunku utworów.

John Porter: Agata ma całkowicie świeży i oryginalny sposób pisania tekstów, który nadaje piosenką wyjątkową energię, zwodniczą atmosferę – z początku brzmi łatwo, potem słowa uderzają mocno. Wierzę, że znaleźliśmy coś, co może zabrać nas oboje na niesamowitą przygodę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s