Madlen otwiera swój intymny świat w utworze „Sen”

fot. Marek Staszewski Magda Baryla

„Sen” to kolejny utwór z nadchodzącej płyty Madlen. Niezwykle intymny i osobisty. Wokalistka dzieli się w nim swoimi lękami przed utratą najbliższej jej osoby. Mimo iż żyje w cudownym, spełnionym związku, nie udaje jej się uciec przed strachem, że jej szczęście może być kruche… Tekst do tego utworu został napisany przez Madlen. Muzykę skomponował Łukasz Flakus. 

Utwór ten jest dla mnie bardzo ważnym elementem nadchodzącej płyty. Wyznaję w nim, ile znaczy dla mnie moja żona i jak bardzo boję się o nasz spokój i szczęście. Chcemy wspólnie przezywać każdy dzień najmocniej jak się da. Już dawno przestałyśmy patrzeć na to co myślą inni… Żyjemy akceptując siebie i wybory innych. Mój sen się śni na jawie. I niech trwa jak najdłużej – mówi o singlu artystka.

Madlen to polska wokalistka i autorka tekstów mieszkająca w Niemczech od 2007 roku. Razem ze swoją żoną (Katarzyna Klimek) prowadzą na Instagramie profil ukazujący ich codzienne życie w małżeństwie. Niedawno ukazała się ich wspólna książka „Żony nieidealne”, w której szczerze opowiadają historię swojej drogi do szczęścia. Książa spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników w Polsce i być może zostanie przeniesiona na ekrany filmowe.

Madlen jest laureatką Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia” organizowanego w Brukseli w 2016 r., gdzie w jury zasiadał Marek Piekarczyk. Zdobyła pierwsze miejsce w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 r.   Gwiazda 1 Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 r.  Na swoim koncie ma album pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami oraz dwa wcześniejsze single „Na raz” i „Tafla”.  Po wygranej w „The Voice of Polonia” odbyła się jej pierwsza trasa koncertowa w pięciu krajach Europy Francji, Danii, Irlandii, Holandii i Niemczech.

Pierwszy w pełni autorski album wokalistki ukaże się już latem.

https://www.instagram.com/zony_nie_idealne/

https://www.facebook.com/Madlen.music/

https://www.instagram.com/madlen.music/

https://www.youtube.com/@MadlenMusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s