Polski Bandyta „Zanim usnę”: Teledysk z udziałem fightera KSW

„Zanim usnę” to walkout song, który będzie towarzyszył Patrykowi „GLEBIE” Tołkaczewskiemu podczas pierwszego wyjścia do walki na gali KSW.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Polski Bandyta nadciąga z nowym singlem, składającym hołd ciężkiej pracy, która konsekwentnie realizowana jest w stanie zaprowadzić na szczyt. Utwór został napisany przy okazji pierwszej nadchodzącej walki Patryka Tołkaczewskiego w ramach czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2, co nie jest przypadkiem, bowiem „Zanim usnę” będzie towarzyszyło popularnemu „GLEBIE” podczas wejścia na ring. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada mikipublicenemy, producent związany z Grupą MTS.

Choć Polski Bandyta urodził się w Polsce, większość swojego życia spędził w Niemczech. Słychać to też w jego flow, które wydaje się zanurzone w niemieckiej scenie. Niski głos, uliczny styl i agresywna nawijka to coś, co wyróżnia i charakteryzuje Bandziora.

Działalność muzyczna Polskiego Bandyty  została zauważona przez Kizo, który zaprosił go do udziału w utworach „Polska Kuchnia” i niedawno wydanym „Milord”. Udana współpraca obu raperów okazała się być preludium do dalszych działań, bowiem Polski Bandyta został pierwszym artystą w założonym przez Kizo MTS label.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s