OLĘDZKA – „Niebo Ty” drugi singiel z premierą w Dzień Dobry TVN

Olędzka prezentuje singiel “Niebo Ty”. 

Niebotyczny pop o klubowym charakterze. Brzmienie i taneczna melodia przenoszą nas prosto do przebojowych lat 80. Rasowy, dynamiczny rytm perkusji wychodzi poza wszelkie ramy delikatnego grania. Utwór to połączenie vintage’owego charakteru ze współczesnością, a zwieńczony jest klasycznie rockową pętlą refrenu. Tytuł „Niebo Ty” mocno nawiązuje do muzycznej przestrzeni, a artystka w tekście marzycielsko opisuje swoje pragnienia.

Official audio:

Julia Olędzka dała się poznać szerszej publiczności gdy wzięła udział w 7. edycji programu „Mam Talent!”. Wokalistka w 2018 roku trafiła do finału popularnego show i od tamtej pory z sukcesami realizuje swoje marzenia o karierze muzycznej. Pochodząca ze Świecia artystka niedawno wyda nową płytę, która poza intrygującymi tekstami przywołuje atmosferę tanecznych lat 80.

Julia Olędzka na scenie Dzień Dobry TVN

Julia Olędzka wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką pod tytułem „Niebo Ty”. Jest to drugi singiel zapowiadający debiut fonograficzny tej młodej artystki. Elektro-popowe brzmienie spodoba się każdemu, kto ceni taneczne kawałki z niebanalnym tekstem.

Zalookaj występ w DD TVN

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s