FONOS wkracza na „Czarny Szlak”

Singiel jest drugą zapowiedzią planowanego na czerwiec 2023 albumu „11:11”.

Blisko dwa i pół roku po premierze albumu „Mantra”, zespół Fonos w składzie: Felipe, GMB, Gibbs wraca z nowym wydawnictwem! Sprawdźcie koniecznie pierwszy kolejny singiel rapowej supergrupy, zapowiadający płytę „11:11”.

Po pierwszym, dość mrocznym singlu „Moonwalk”, Fonos przygotował dla fanów prawdziwą petardę – wstąpcie na „Czarny szlak”! Refleksyjne zwrotki GMB oraz Felipe podkreśla niezwykle melodyjny, łapiący za serce refren Gibbsa. Sprawdźcie koniecznie i wbijajcie po limitowany preorder albumu „11:11” na dopehouse.pl.

Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/fonosczarnyszlak

„Lustrzana godzina 11:11 zwiastuje nowy początek…”

Zespół Fonos wraca z nowym wydawnictwem! Album „11:11” utrzymany jest w unikalnym stylu, który Fonosi wypracowali sobie przez lata. Surowe, bezpretensjonalne linijki od GMB oraz Felipe podkreślają melodyjne refreny Gibbsa, nadając utworom niepowtarzalny klimat skłaniający słuchaczy do refleksji. Jak mówią sami artyści: To spostrzeżenia i tematy, które pisze samo życie, nie znajdziecie tu pustych wersów traktujących o konsumpcyjnych „dobrach” świata w którym obecnie żyjemy.

Za zdecydowaną większość produkcji na albumie odpowiada Gibbs, nie zabrakło jednak kilku bardzo ciekawych bitów od MTI. „11:11” to pozycja absolutnie obowiązkowa dla fanów „Mantry” i „Lidokainy”!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s