SZPAKU zapowiada nowy album „UZUMAKI FORMA OSTATECZNA” tytułowym singlem

Album zainspirowany anime i UFO ukaże się już wkrótce w labelu GUGU.

„UZUMAKI FORMA OSTATECZNA” to szósty album Szpaka i dziesiąty wydany przez wytwórnię GUGU. Za produkcję całości odpowiada w całości Kubi Producent. Album nawiązuje muzycznie do ulubionych anime artysty, takich jak „Chainsaw Man” i „Naruto”. Na płycie pojawi się również znany z poprzednich wydawnictw rapera motyw związany z UFO.

Na album „UZUMAKI FORMA OSTATECZNA” składa się 11 numerów, z których każdy stanowi osobną cząstkę artysty i ukazuje jego emocje, przeżycia, postrzeganie świata, upadki i wzloty. Szpaku i Kubi Producent zapraszają słuchaczy do odkrycia magicznego świata, który przedstawiają na swoim najnowszym projekcie. Muzycy nie komentują tego projektu, bo jak sami twierdzą: „Trzeba tę płytę po prostu przesłuchać, żeby dowiedzieć się, co ze sobą niesie”.

Tracklista, data premiery, goście oraz szczegółowe informacje ujawniać będziemy na bieżąco!

Pierwszą zapowiedzią albumu jest tytułowy singiel „UZUMAKI FORMA OSTATECZNA”. Utwór porusza sentymentalne, odważne i szczere tematy. To numer pełen emocji, opowiadający o trudach życia oraz o sile, którą można czerpać z trudnych doświadczeń. Piękna melodia i świetny tekst pozwolą słuchaczom zanurzyć się w refleksyjnej atmosferze. To utwór, który z pewnością zrobi wrażenie na fanach hip-hopu i nie tylko.

Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/szpakuuzumakiformaostateczna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s