L.U.C. & Rebel Babel Ensemble przedstawiają teledysk do utworu „Rewolucja Świadomości”!

Nowy kierunek sztuki wizualnej. L.U.C. z nagrodzoną Grammy kapelą Hot 8 Brass Band, DonGURALesko i kultową latynoamerykańską raperką Arianną Puello przedstawiają swój najnowszy teledysk stworzony przez sztuczną inteligencję. 

„Rewolucja Świadomości” to utwór pochodzący z najnowszej płyty L.U.C. & Rebel Babel Ensemble – „Dialog 2”.

Piosenka porusza współczesne problemy społeczne – m.in. tematy rozwoju ludzkiej świadomości w połączeniu z dezinformacją i rewolucją w dziedzinie sztucznej inteligencji. Teledysk do utworu stworzony został przez L.U.C. i VJ’a Derubę we współpracy z programami AI, które generowały obrazy i animacje.

Album „Dialog 2” pojawił się na rynku jesienią zeszłego roku, a materiał z płyty na żywo będziecie mogli usłyszeć już zaraz, bo 13 maja w Warszawskim Pokoju na Lato przy ulicy Towarowej 25 (zielona skarpa przy Muzeum Powstania Warszawskiego).  

POSŁUCHAJ CAŁEGO ALBUMU „DIALOG 2” 

L.U.C.  

Facebook 

Youtube 

Instagram 

Rebel Babel Ensemble 

Facebook 

Instagram 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s