NOWY ALBUM SWIERNALISA PT. „STOICKI NIEPOKÓJ” JUŻ W CAŁOŚCI DOSTĘPNY!

Swiernalis powraca z trzecim albumem zatytułowanym „Stoicki Niepokój”. Po świetnych i różnorodnych singlach „Kryptowaluta”, „Myśliwy” czy „Cherry”, wreszcie przyszedł czas na całą płytę, którą promuje utwór „0048”.

„Stoicki Niepokój” to trzecia płyta Swiernalisa. Elegancka i emocjonalna jak poprzednie, ale brutalniejsza. Słowo to rzadko pada w kontekście muzyki alternatywnej, pop-rockowej, art-popowej czy ambitnego środka, ale jest to coś na rzeczy. Teksty Pawła, niezmiennie osobiste i szczere, trafiają tam, gdzie trafić powinny nie tracąc waloru aktualności. Wszystkie utwory powstały na przestrzeni ostatnich trzech lat, jakie upłynęły od ukazania się „Psychicznego Fitnessu”. To może tłumaczyć tytuł. 

Swiernalis widzi to tak – Niepokój to moje status quo. Czuję się „swój”, czując niepokój. Przywykłem do tego, że jak coś jest za dobrze, to zaraz się to… zmieni. 

Album świetnie portretują dotychczasowe single: artpopowa „Kryptowaluta”, poprockowy „Myśliwy”, rapcore’owy „Part Time Filozof” z którego zaczerpnięto tytuł płyty, bardzo radiowy utwór „Cherry” czy wreszcie ostatni przebojowy „0048”. Wśród gości na „Stoickim Niepokoju” są mniejsze i większe niespodzianki. Usłyszymy tu nadzieję rodzimego blues-rocka – Jagodę Kret, zdobywającego rockowe sceny Żurkowskiego i Shepporda, rapera z… Mołdawii. 

Słowem, stary, dobry Swiernalis, a jednak młody i zły (na świat).

Zobacz klip do utworu „0048”:

Tracklista:
1. SZUM
2. 0048
3. KRYPTOWALUTA
4. CHERRY
5. LALKA
6. MYŚLIWY
7. PART TIME FILOZOF feat. SHEPPORD prod. PAUL SOLIS
8. PYŁ feat. JAGODA KRET
9. W KIESZENI BŁYSKAWICE feat. ŻURKOWSKI
10. LEKI
11. MISJA
12. MYŚLIWY – CHRIS KORCZAK REMIX

„Stoicki Niepokój” do kupienia oraz w serwisach streamingowych:
https://Kayax.lnk.to/StoickiNiepokoj

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s