‚Piosenka tak dobra jak Twoja ulubiona pizza’ – od Konstantego Drążek

“Kocham Cię i pizzę” to piosenka tak dobra, jak Twoja ulubiona pizza! Oddaje istotę prostych przyjemności życia – miłości, piękna natury i pizzy. Przypomina nam, że życie jest krótkie, miłość bezcenna, a pizza to zawsze dobry pomysł!

Wiele osób twierdzi, że to prawdziwy muzyczny hit a uwielbiają go słuchać zarówno młodzi, jak i starsi. Jej lekki, popowy styl i mocny refren z łatwością wpadają w ucho i zostają w pamięci na długo.

„Kocham Cię i pizzę” to piosenka, która wprowadzi Cię w letni nastrój, sprawi, że poczujesz się jak na wakacjach, a jednocześnie skłoni Cię do refleksji nad prostymi, ale ważnymi wartościami w życiu. Refren, który łatwo wpada w ucho, z pewnością spowoduje, że będziesz śpiewać go przez cały dzień.

Teledysk do tej piosenki to prawdziwa podróż do Włoch! W towarzystwie przyjaciela, jego żony i małego Filipka Konstanty zwiedza nadmorskie Rimini, kosztuje pysznej pizzy i poznaje piękną blondynkę, z którą miło spędzają czas. Wszystko to zostało uchwycone w formie Vloga, co sprawia, że widzowie czują się, jakby byli w samym środku włoskiej przygody. To teledysk pełen radości, uśmiechu i pozytywnej energii, który pozwoli na chwilę oderwać się od rzeczywistości i poczuć wakacyjny klimat!

Artysta debiutował w 2009 roku singlem „Żałuję”. Następne lata to kolejne utwory i teledyski wydane w projekcie „Fluent” m.in.: „Teraz już wiem”, „Bez Ciebie”, „Blisko”. W 2020 roku zaprezentował singiel „Zimny” po raz pierwszy pod własnym imieniem i nazwiskiem. Utwór utrzymał się przez wiele tygodni na wysokich miejscach list przebojów stacji Muzyczne Radio i Polskie Radio Dla Ciebie. 11 lutego premierę miał pierwszy singiel w 2022 roku pt. „Zostań”. Jest on często wybieranym i polecanym utworem na pierwszy taniec młodej pary. 25 lutego Konstanty Drążek wydał piosenkę „Wojna i strach”. Utwór wykonywany był przez uczniów i nauczycieli podczas szkolnych akademii związanych z wojną na Ukrainie. 1 lipca premierę miał „letniaczek” artysty „Nie ma Ciebie”. 12 sierpnia premierę miał singiel „Więcej” . Singiel o prawdziwej, szalonej przyjaźni „Prawdziwi przyjaciele” pojawił się w serwisie YouTube 30 września 2022 roku. 13 kwietnia odbyła się premiera najnowszego singla „Kocham Cię i pizzę”.

Social media:

TikTok: www.tiktok.com/@konstantydrazek

Instagram: www.instagram.com/konstantydrazek

Facebook: www.facebook.com/konstantydrazek

Spotify: https://open.spotify.com/artist/konstantydrazek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s