Już wiemy kim jest Marcin P. w nowym singlu WalusiaKraksyKryzysa

Już wiemy kim jest Marcin P. z nowego singla WalusiaKraksyKryzysa

Marcin Prokop podziękował Walusiowi na swoim Instagramie. Rozwiązanie zagadki czy kolejna prowokacja? Wygląda na to, że to jednak dla Marcina Prokopa artysta wyśpiewuje swoje zwrotki. 

“Czy to wstyd się przyznać, że mało co obchodzi mnie…“słyszymy w pierwszych brzmieniach refrenu “kawałka dla Marcina P.” Poprzednia płyta “Atak” choć bardzo spójna, niosła wiele zaskoczeń i tak samo będzie na nowym albumie “+ piekło + niebo +”.

“witam,
po dwóch latach wracam z singlem pt. kawałek dla Marcina P. Singiel anonsuje płytę „+ piekło + niebo +”, której premiera zaplanowana jest na xx.xx.2023r.
to są najważniejsze informacje o tej płycie: to będzie moja najważniejsza płyta, to będzie płyta o obrazie moich uczuć religijnych przez uczucia religijne, to będzie płyta o życiu, to będzie płyta o śmierci, to będzie płyta o miłości, to będzie płyta o przemocy, to będzie płyta o kosmosie, to będzie płyta o chorobie, to będzie płyta o lekach. Bez ciekawości nie ma mądrości.
Zapraszam do odsłuchu wszystkie wspaniałe gościnie i nie mniej wspaniałych gości!.
P.S. ciekawość to pierwszy stopień do piekła tel. 506-531-666, zadzwoń naprawdę. Tam coś jest” 
– WKK.

Za reżyserię, scenariusz i montaż odpowiada sam Walenty. 

„Za każdym razem, kiedy w moim życiu zaczyna się etap pt.: „nowa płyta”, dochodzi do nowego rozdania, poznania siebie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Tym razem poczułem, że chcę wyjść poza ramy muzyki i żeby móc jeszcze lepiej wyrazić z jakich sprzeczności jestem ulepiony – skupić się również na klipach i tym, co stymuluje nas wizualnie.”
 – WaluśKraksaKryzys.

Poprzednia płyta ATAK była mocna, zwarta i napięta jak jego myśli. Przy nadchodzącej możemy spodziewać się więcej psychodeli i kosmicznego odjazdu. Data premiery albumu będzie stopniowo odkrywana przy kolejnych singlach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s