PAULA ROMA nie zwalnia tempa i zapowiada kolejny album singlem „Śmiało”!

Po zaledwie sześciu miesiącach od premiery debiutanckiej płyty „Cholerne pragnienie„, PAULA ROMA wkracza w nowe muzyczne opowieści. 

POSŁUCHAJ UTWORU „ŚMIAŁO”

Singiel “Śmiało”, który właśnie zadebiutował w sieci, to mieszanka popu i soulu. Piosenka przyprawiona metaforyczną warstwą liryczną opowiada w wielowymiarowy sposób o płaczu.

„Singiel „Śmiało” powstał podczas silnych turbulencji w samolocie, w rejsie powrotnym z Fuerteventury – opowiada PAULA– Silne doznania lękowe oraz uczucie nadchodzącego płaczu pozwoliło napisać naszpikowany emocjami tekst. 

”Jak gin i tonic na dużej wysokości działa jak lekarstwo złudnie na moje słabości…”


Śmiały” jest także wyjątkowo dynamiczny teledysk, do którego Paula sama napisała scenariusz oraz czuwała nad jego reżyserią, której podjął się Marcin Kopiec (Mortvideo). 

Za warstwę muzyczną utworu „Śmiało” odpowiada PAULA oraz DrySkull (Robert Krawczyk) – producent, który współpracował z takimi artystami jak: MrozuSokół czy Dawid Podsiadło. DrySkull jest także producentem części piosenek z zapowiadanego nadchodzącego krążka artystki. Nie zabraknie na nim także utworów stworzonych we współpracy z Jurkiem Zagórskim, współautorem płyty „Cholerne pragnienie„.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s