SaMa prezentuje swój drugi singiel „390h”

SaMa zadebiutowała w styczniu tego roku. Choć obecnie przeżywa bardzo intensywny czas w życiu – jest tegoroczną maturzystką – nie zwalnia ani na trochę i dziś przedstawia swój kolejny singiel.

SaMa tak mówi o piosence „390h”:

Ten utwóropowiada o moich skomplikowanych relacjach ze szkołą. W ostatnich miesiącach bardzo dużo się działo. To oczywiście czas intensywnych przygotowań do matury, ale także właśnie teraz dostałam szansę na spełnianie marzeń, czyli śpiewanie i tworzenie własnej muzyki. I nie będę ukrywała, że były chwile, w których ciężko było mi połączyć szkołę z muzyką. Opuszczałam dużo godzin, by móc przyjechać do Warszawy i oddać się swojej pasji do muzyki. I sporo tych zaległości się uzbierało, bo tytułowe 390 godzin. Były chwile zwątpienia i rozterki, czy na pewno mogę podążać za swoimi marzeniami. Ale dzięki wsparciu najbliższych, rodziców, ale także mojej drugiej muzycznej rodziny, QL CITY, udało mi się pogodzić te dwie kwestie i za dwa tygodnie przystępuję do matury, a już dziś wychodzi mój drugi singiel „390h”.

Utwór powstał we współpracy z wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, Patrycją Wolską oraz producentem muzycznym, Piotrem Siejką. Premierze singla towarzyszy także premiera klipu, który został przygotowany przez ekipę Sci-Fi Polska, Martynę Bułę i Marcina Piotrowskiego.

Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/sama390h

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s