NOHONO z singlem „Jak ptak”!

Singiel „Jak ptak”, promujący album „Nów” poznańskiego zespołu NOHONO, powstał w grudniu 2019 roku. W pierwszej kolejności muzycy skomponowali melodię, którą Karolina Jaźwińska wzbogaciła słowami. Singiel „Jak ptak” skojarzony jest z duszną, gęstą, jakby zadymioną przestrzenią o nostalgicznym, ale wyrazistym charakterze. Obraz, który wyłania się z tekstu, to droga po piaszczystym dnie, która stanowi metaforę walki z przeciwnościami losu i próby podniesienia się po upadku. Choć bohaterka utworu czuje, że sięga dna, a więc doświadcza trudności, myślą wznosi, zatem dostrzega siłę swojego umysłu – wie, że myśl kreuje rzeczywistość. Mimo niepokojów, znajduję w sobie siłę, by stawić czoła lękom i iść naprzód. 

Jak ptak jest utworem o lęku, smutku, ale także o sile, nadziei i determinacji w rozwiązywaniu trudnych sytuacjach życiowych. Ptak jest metaforą wolności i zdolności do pokonywania przeszkód oraz umiejętności pokonywania własnych ograniczeń. 

Posłuchajcie „Jak ptak” i dajcie się ponieść hipnotyzującej muzyce NOHONO!

NOHONO to poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku w skład, której wchodzą (wokal) Anna Jurek, (perkusja) Jasiu Stecki, (syntezatory) Paweł Odzimek, (oprawa wizualna) Cezary Odzimek. Główną ideą projektu jest łączenie doświadczeń i umiejętności poszczególnych członków zespołu w celu zapewnienia kompaktowego, nastrojowego doświadczenia audiowizualnego.

Facebook: https://www.facebook.com/nohonoX/

Instagram: https://www.instagram.com/nohono_music/

Spotify: https://open.spotify.com/artist/4nx9D7blt8u70cWRiEyOfo?si=mZJUPmaHTrWqv5JoFZdxZg

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=-tVsnNni1OE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s