Leepeck zapala miasto swoją nową piosenką. Oto „Miasto płonie”! 

Leepeck ponownie zaskakuje swoich słuchaczy i prezentuje niesamowicie energetyczny utwór pt. „Miasto płonie”. Singiel został wyprodukowany przez Kubę Galińskiego, znanego ze współprac z takimi artystami jak Dawid Podsiadło czy Sanah. Jest to kontynuacja współpracy rozpoczętej przebojowym singlem „Dopóki Jesteś” promującym film „Pokolenie Ikea”. 

W najnowszej piosence „Miasto płonie” Leepeck skupia się swojej relacji z miastem, ludźmi i samym sobą. Całość ubrana jest w taneczny klimat przełomu lat 70 i 80, który idealnie pasuje do tej kompozycji. „Miasto płonie” to utwór pełen magii, tęsknoty i wulkanicznej energii, który na pewno zapadnie w pamięć każdemu! 

Leepeck o utworze: 

Często włóczyłem się wieczorami po moim mieście, Warszawie. W poszukiwaniu czasu i zagubionej miłości. W pogoni za iluzją szczęścia. Zdarzało się nie raz i nie dwa, że moje wyprawy przeciągały się do rana a następnie do kolejnych wieczorów i poranków. Nie mogłem się oprzeć płonącemu wszystkimi kolorami miastu. Napięciu elektrycznemu, które unosiło się w powietrzu i zwiastowało nadchodzące, nieziemskie doznania.”  

SŁUCHAJ W STREAMIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s