“IMMORTALE” – nowy singiel i debiutancka płyta od BENITO

Właśnie ukazał się najnowszy singiel BENITO z udziałem Maciasa z White Widow – “IMMORTALE”. Produkcją zajęli się Swizzy i Jvchu. Wraz z singlem wystartował preorder pierwszego solowego albumu BENITO o tym samym tytule.

SŁUCHAJ W STREAMIE

W singlu artysta rozlicza się ze swoją przeszłością. Podkreśla, że “nie chce być nikim w podobie mesjasza”, ale chce pozostawić po sobie ślad dzięki swojej muzyce i przeżyciom w niej zapisanych. Porusza trudne sytuacje, z którymi borykał się w życiu, ale pomimo wyzwań pozostaje zdeterminowany, aby odnieść sukces i dokonać zmian. Opowiada o chęci pozostawienia dziedzictwa, które wykracza poza samo przetrwanie, a jego własna „stypa” była jednocześnie jego urodzinową imprezą – metaforą na to, jak musiał umrzeć dla swojego starego “ja”, aby móc narodzić się i żyć na nowo. Z chwytliwym bitem i potężnymi tekstami „Immortale” jest świadectwem siły muzyki, która inspiruje i podnosi na duchu, nawet w obliczu przeciwności losu. 

Solowa płyta BENITO ukaże się już w czerwcu tego roku. Po zawieszeniu działalności duetu TUZZA, artysta skupia się na solowej karierze, zachowując swoje wyjątkowe brzmienie, ale także ukazując nowe muzyczne wcielenia. Płyta “IMMORTALE” jest metaforyczną drogą, którą przebył, aby odkryć samego siebie i rozliczyć się ze swoją przeszłością. 

W preorderze albumu otrzymamy dwupłytowy album dostępny w wersji z koszulką i/lub bluzą. Sprzedaż dostępna na stronie: www.immortale.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s