Żabson z premierą płyty „Ostatni Ziomal” i teledyskiem do „Supersize”

Zagorzali fani twórczości Żabsona mieli okazję sprawdzić na Spotify nowy album już o północy, natomiast kolekcjonerzy odbierają swoje pierwsze zamówienia z wydaniem Deluxe. Na płycie pojawia się plejada mocnych nazwisk.

Żabson albumem „Ostatni Ziomal” gruntuje silną pozycję na polskiej scenie rap. Przekrój stylistyczny utworów zaskakuje i jest jednocześnie popisem umiejętności rapera, któremu jako artyście udało się stworzyć dzieło spójne i kompletne. To jedna z najdynamiczniej prezentowanych i promowanych płyt w dorobku muzyka. Album zapowiadały single: „Nie mam czasu na wakacje”„Nie z tego świata”„Przynajmniej nie kłamiꔄSidehoe” feat. Bedoes 2115, „Hop” feat. OKI, „Kocham Cię” feat. god.wifi oraz najbardziej osobisty „Tato”.

To jednak nie koniec – Żabson na dzień premiery przygotował jeszcze jedną niespodziankę – teledysk do singla „Supersize” z gościnnym udziałem Kronkel Doma. Za utrzymane w streetowo – trapowym klimacie video odpowiada god.wifi. Warto sięgnąć po tę płytę nie tylko ze względu na zróżnicowanie singli – pozostałe utwory w dużej mierze mogą wskazywać kierunek, w którym będą podążały trendy na europejskiej scenie rapowej. Dobrym przykładem jest tu chociażby utwór „Tesla Sport Carbon” utrzymany w stylistyce Phonk.

Wydanie CD dostępne jest już we wszystkich Empikach w Polsce, ale na wyjątkową uwagę zasługuje „Ostatni Ziomal” w wersji Box Deluxe, dostępny na www.internaziomale.pl, w którym znajdziemy dodatkowo koszulkę, plakat, pakiet wlepek oraz aluminiowy bidon – wszystko spójne ze stylistyką nowej płyty.

Jednocześnie warto przypomnieć o starcie trasy koncertowej Żabsona, którą muzyk otwiera na deskach warszawskiej hali Torwar już w najbliższą sobotę. Bilety na wybrane wydarzenia dostępne są na stronie.

ŻABSON OSTATNI ZIOMAL TOUR

„Ostatni Ziomal” – to trzeci, a zarazem ostatni z Ziomalskiej trylogii album Żabsona. Podsumowuje on drogę, którą przeszedł artysta, nie tylko jako raper, ale także jako człowiek. Album, który nie pozostawi złudzeń i wyróżni się na tle tego co ostatnio słyszeliście. Niezwykle szczery, emocjonalny i mocny krążek, zamykający pewien etap kariery Ziomala.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s