Sophie Szklarska: nowy singiel i koncerty!

Sophie Szklarska przedstawia swój najnowszy singiel – „Nieszczerości„.

Większość z nas chyba kiedyś, pracowała gdzieś, gdzie nie chciała pracować 🙂 Dla mnie każda praca, która nie była związana z muzyką była pracą, której nie chciałam i dalej nie chce wykonywać. Po prostu to wszystko totalnie nie zgadzało się z tym, co czuje i co wydaje mi się dla mnie dobre. Zacznijmy od tego, że na codzień jestem introwertyczką i osobą wysoko wrażliwą, więc ciągły kontakt z ludźmi (a szczególności niemiłymi, jak to bywa w obsłudze klienta 🙂 jest dla mnie okropnie męczący psychicznie i fizycznie. Jak wracałam z pracy to zamykałam się w pokoju sama i próbowałam jakoś odreagować te wszystkie bodźce, które zalewały mnie każdego dnia. Do tego wiadomo, że w każdej pracy znajdzie się ktoś albo coś, co powoduje dodatkowe frustracje. Dziwne i nierzadko głupie pytania klientów, awantury o bardzo błahe rzeczy, pretensje klientów o sytuacje, na które nie miałam w najmniejszym stopniu wpływu. Na dokładkę ogromna ilość obowiązków i odpowiedzialności, za bardzo mało adekwatną wypłatę. O tym, po części, pisałam już w moim innym utworze „Niemiłość”. W takim razie o czym są „Nieszczerości”? O tym, że nie chce już dłużej okłamywać samej siebie i innych, że takie życie mi się podoba. Ten numer to swego rodzaju wyraz buntu i położenie kresu temu całemu „maratonowi nieszczerości”. Napisałam ten utwór w przypływie emocji, kiedy po zmianie pracy na „lepszą” po raz kolejny, mój stan psychiczny znów wrócił do tego, w którym byłam w poprzedniej pracy – mówi Sophie o singlu.

Serdecznie też zapraszamy na nasze najbliższe koncerty:

21.04 – Warszawa – Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” – Scena Młodych

https://bilety.io/CLWF8

22-25.06 – OSADA FESTIVAL – NOC KUPAŁY- Połajewice

https://ekobilet.pl/e/noc-kupaly-osada-festival-2023-511874?evt=511874

6-9.07 – Racłacamp 2023 – Skarżysko Kamienna – Las Ciotki Ulki

https://swiper.site/raclacamp2023

_______________

Sophie Szklarska, a właściwie Zofia Szklarska, wokalistka, producentka, autorka tekstów i muzyki. Gramy alternatywną muzykę elektroniczną okraszoną dawką miłego drapiącego po brzuszku bassu. W projekcie udział biorą doskonali, wykształceni muzycy jazzowi, którzy ukończyli Bydgoską Akademię Muzyczną.

Zofia “Niska Perkusistka” Karandyszowska – perkusja

Marek Krause – bass

Maciej Bąk – klawisze

Spytacie co robią muzycy jazzowi w składzie zespołu grającego muzykę elektroniczną?

Robią to co umieją najlepiej, sprawiają, że koncertowe aranżacje są dynamiczne, nieprzewidywalne i okraszone szczyptą szaleńczej improwizacji. Nadają nowego wydźwięku elektronicznym numerom i sprawiają, że show staje się pełniejsze, a muzyka bogatsza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s