suchy-majk nowym zawodnikiem MaxFlo! Jest pierwsza zapowiedź albumu

suchy-majk jest drugim artystą, który zasilił w tym roku szeregi wydawnictwa MaxFloRec.

suchy-majk nie jest zupełnie nową postacią na scenie. W podziemiu działa już od wielu lat, czego efekty można sprawdzić na jego kanale. Warto nadmienić także, iż był wyróżniany na streamach Yurkosky’ego, a kilka dni temu zpropsował go nawet sam Wini, który zwieńczył swoją wypowiedź słowami: … i to było rapowanie do cholery jasnej, a nie jakieś ściemnianie, że nap***doliliśmy efektów, tutaj trochę coś, tego śmego....

Artysta mieszka w Wielkiej Brytanii, a numer „1993” zainspirowany był popularnym na Wyspach cyklem Daily Duppy.

– Chciałem stworzyć kawałek, w którym skupię się nie tyle na wyszukanym flow i zawirowaniach technicznych, ale bardziej na metaforach, wieloznacznościach i grach słownych, które z kolei będzie można ciekawie ukazać w formie animacji – mówi. – Teledysk zmienił swój koncept i finalnie powstał typowy, oldschoolowy obrazek, który dzięki swej prostocie pozwala słuchaczowi skupić się na treści, ale jednocześnie ma to „coś” (powiedziałbym, że sznyt i zadziorność), co fajnie przedstawia moją osobę – chłopaka z bloków, uwielbiającego szlajać się po ulicach i inspirować codzienną szarzyzną.

SŁUCHAJ W STREAMIE

suchy-majk: Album  „SZTUKA MÓWIENIA”

Autorem wspomnianego teledysku jest 7VDI, a wraz z jego premierą na MaxFloSklep.pl wystartował pre-order „SZTUKI MÓWIENIA”. Płyta przeplatać ma eksperymentalne, typowo nowoszkolne numery i klasyczne brzmienia, a wspólnym mianownikiem całości ma być charakterystyczna stylówka suchego-majka. Dodajmy, że wersja fizyczna krążka ma różnić się zawartością od tej, która dostępna będzie w streamingu. Na trackliście wśród producentów znajdziemy takie ksywy jak: BodhiGibbsWinyla TrzaskiApe OneKPSNIsekai czy Jarxx. Scratche do jednego z utworow dograł DJ CUT-A-HEAD, a jedynym featem na projekcie będzie gościnna zwrotka Ywisa.
 
Kolejny singiel został już zapowiedziany na 6 kwietnia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s