AVERSJA zapowiada album singlem „Wait”!

AVERSJA, która jest wprawdzie w przededniu (dosłownie!) wydania debiutanckiego albumu, dała się już poznać z świetnych singli i spektakularnie żywiołowych koncertów. „Odium” premierę mieć będzie jeszcze w marcu, a bezpośrednio promuje go singiel „Wait” wraz z świetnie uzupełniającym go klipem.

AVERSJA, z niezwykle charyzmatyczną wokalistką, Emilią Penkalą na froncie, funkcjonuje już jakiś czas i sukcesywnie zgarnia coraz większą liczbę miłośników – wszystko dzięki energii, klimatowi i nieszablonowej muzyce, której tworzą. Muzyka metalowa z przestrzenią i melodią to z pewnością ich domena. Udowadniają to na albumie „Odium”, który ukaże się już 31 marca. Jego bezpośrednią zapowiedzią jest singiel „Wait”. Tak sami muzycy AVERSJI opowiadają o genezie jego powstania oraz znaczeniu: Utwór powstał podczas jammowania na próbach, z czasem ewaluował w gotowy utwór. Odnosi się do przeżyć wokalistki, jest to rozpaczliwe nawoływanie do mamy, żeby zaczekała, żeby nie umierała, podczas gdy ona walczyła o życie w szpitalu na oiomie. W ostatnich chwilach jej życia, lekarz wpuścił nas na oiom gdzie Emilka mogła być świadkiem ostatnich oddechów swojej mamy. W tekście nawiązuje do uczuć jakie wtedy przeżywała, o tym jak bardzo choroba mamy ją dotknęła, o tym, że nienawidzi ulgi, którą czuje, podczas gdy ona już więcej nie będzie cierpieć…

Do tego osobistego utworu powstał klip, który możecie już oglądać na kanale YT AVERSJI. Zachęcamy również do sprawdzania ich social media, w ciekawy i mocny sposób promują tam nadchodzący album.

https://www.facebook.com/aversja

https://www.instagram.com/aversjaofficial/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s