Luna otwiera nowy rozdział w swoim życiu artystycznym

Po mrocznych i dusznych „Nocnych zmorach” i błądzeniu w ciemności, Luna dociera do granicy światła i powoli przechodzi na jasną stronę księżyca. Artystka prezentuje premierowy utwór „Już nie zasnę”.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Czujemy to światło i odrobinę ciepła zarówno w nowej odsłonie wizerunkowej, jak i w warstwie muzycznej. Jest jaśniej, cieplej i bardziej organicznie. Więcej żywych instrumentów, więcej dynamicznych beatów.

Przez ostatnie lata głównie śniłam. Większość chwil przeżywałam w snach, marzyłam, zasypiając nawet za dnia – opowiada Luna. – Teraz czuję, że przyszedł czas na przejście na jawę i jasną stronę księżyca. Od dawna szłam podświadomie w tę stroną, wreszcie budzę się z nowym początkiem.

Luna zatraca się w świetle i zachwyca życiem, które dzięki niemu wypełza na powierzchnię. Już nigdy nie zaśnie. Będzie tańczyć i wirować, aż do utraty zmysłów.

„Już nie zasnę” to wyjście z uśpienia i ze wszystkich negatywnych emocji – mówi Luna. – Połączenie ze sobą i otaczającym światem. Dziś już nie zasnę, bo na jawie jest pełnia miłości, niezapomnianych chwil, emocji i wrażeń. Dziś chcę przeżywać i chłonąć świat wszystkimi zmysłami. Dziś chcę tańczyć! Obudźcie ze mną swój nowy, czuły zew!

Singiel zapowiada drugi album artystki, którego premiera planowana jest na jesień tego roku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s