Lackluster z listem do przyjaciółek z Tindera

fot. Mateusz Piechuta

Lackluster nie daje o sobie zapomnieć „Dominic Fike” to kolejny singiel po „Kieszniach”„Lodzie” czy „Dzieciach”, który zapowiada jego pierwsze solowe wydawnictwo.

„Dominic Fike” to utwór, który jest najprościej mówiąc listem do przyjaciółek z tindera oraz refleksją nad własnymi doświadczeniami w sieci. Utwór opowiada o związku bez przyszłości, gdzie tytuł całkowicie oddaje jego charakter oraz nawiązuje do amerykańskich scen obrazujących tamtejszy lifestyle. Bardzo szczere i realistyczne słowa razem z nośnym indie popowym basem, oddają atmosferę wspomnianych w singlu randek.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Jest to trochę krytyka, ale też pokazanie, że nie jestem wcale lepszy. Puenta refrenowa jest taka, że raczej mnie to męczy, ale i też śmieszy, a ostatecznie myślę – daj sobie spokój – Lackluster.

W marcu oraz kwietniu Lacklustera będzie można usłyszeć na żywo w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu, gdzie  zagra jako support na trasie ,,Kocham i tęsknię’’ Zalii. Na pewno nie zabraknie ich wspólnego numeru „plany”, ale na pewno będzie można również usłyszeć ostatnie numery jak „Kiszenie”,„Dzieci”,„Lód” czy dzisiejszą premierę „Dominic Fike”, ale ma pewno nie zabranie też niespodzianek w postaci przedpremierowych numerów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s