SUMA ENERGII KOBIET NA EKRANIE – NATALIA PRZYBYSZ I ANSWEAR.LAB PREZENTUJĄ KLIP DO „SIOSTRZEŃSTWA”

„Nigdy nie szłam sama, dba siostra o siostrę” śpiewa Natalia Przybysz w singlu „Siostrzeństwo”. Teraz w sieci można także obejrzeć emocjonalny, przesiąknięty siostrzaną energią klip do utworu. Zarówno piosenka, jak i teledysk są efektem współpracy artystki z marką Answear.LAB przy wielowątkowym projekcie SISTERHOOD, który łączy świat mody, muzyki i sztuki. 

SŁUCHAJ W STREAMIE

Marka Answear.LAB od początku istnienia tworzy, rozwija i promuje inicjatywy ważne dla kobiet. Najnowszy artystyczno-muzyczny projekt SISTERHOOD ma na celu zwrócenie uwagi na idee siostrzeństwa, solidarności i empatycznych relacji między kobietami. Jego częścią, oprócz kolekcji ubrań, jest muzyka, udowadniająca, że o siotrzeństwie możemy mówić na wiele sposobów. Natalia Przybysz, ambasadorka SISTERHOOD, specjalnie na potrzeby projektu, stworzyła wyjątkowy singiel.  Goszczący od początku marca w największych serwisach streamingowych utwór „Siostrzeństwo” to muzyczny manifest opowiadający o sile siostrzeństwa i wzajemnego wsparcia.  

Dostałam od Answear.LAB zadanie i temat – piosenka pod tytułem Siostrzeństwo. Chciałam więc zmieścić w krótkiej piosence bardzo dużo – z jednej strony opowiedzieć o relacjach między nami kobietami, a z drugiej przypomnieć o systemie, który wciąż nam nie sprzyja i z którym wciąż musimy toczyć walkę.– mówi Natalia Przybysz.

Teraz możemy nie tylko posłuchać, ale również obejrzeć muzyczny manifest siostrzeństwa. Teledysk do utworu to kolejny etap współpracy pomiędzy Answear.LAB i Natalią Przybysz. W dynamicznych, pełnych emocji czarno-białych ujęciach zawarta jest opowieść o solidarności, zrozumieniu i sile wzajemnego wsparcia, dzięki którym kobiety są w stanie pokonać każdą przeszkodę. My przerywamy milczenie, odważnym idąc krokiem. My to świata wrzenie… – śpiewa i tańczy artystka w towarzystwie innych kobiet.

Zależało nam na wyrazistym, mocnym przekazie, dlatego zdecydowaliśmy się na czarno-białe ujęcia, które nie rozpraszają feerią kolorów, a jednocześnie umożliwiają odczytanie i interpretację emocji, mimiki bohaterek czy ich gestów. – mówi Kinga Filipiak, Koordynatorka Promocji Answear.LAB i Producentka Wykonawcza teledysku. Siostrzeństwo wiąże się z takimi pojęciami, jak empatia, wsparcie, zrozumienie, akceptacja. Dlatego dziewczyny występujące w teledysku są różnorodne. Każda ma własne cele, marzenia, jest na innym etapie życia. Właśnie w tej różnorodności tkwi siła. Współdziałając, wymieniając się własnymi doświadczeniami, korzystając z umiejętności i talentów innych kobiet, możemy osiągnąć o wiele więcej niż rywalizując.– dodaje. 

Klip wyreżyserował Wiktor Obrok, który jest także autorem scenariusza. Producentem jest Answear.LAB, marka własna Answear. Teledysk „Siostrzeństwo” można obejrzeć w serwisie YouTube.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s