ASSTER zapowiada debiutancki album singlem z Malikiem Montaną

fot. Paweł Biegun

„RONDO” to ostatnia zapowiedź długo wyczekiwanej płyty Asstera „Mowa węży”, która ukazuje się już w ten piątek.

24 marca 2023Asster zaprezentuje swój debiutancki solowy album „Mowa węży”. Ostatni zapowiadający go singiel można zdecydowanie nazwać najmocniejszym – młody artysta najlepsze zostawił na koniec! „RONDO” to wyjątkowy collab z wielką gwiazdą polskiego rapu, samym Malikiem Montaną.

„RONDO” to zaraźliwie taneczny numer, parkietowy banger i pewniak na playlisty z imprezowym rapem. W tekście Asster po raz kolejny opisuje swoją drogę od zera na szczyt. Jestem pewien swoich uczuć non stop i żyję tym na okrągło, choć chcieli w g… mnie wciągnąć / Nowe koła jak rondo wskakują na moje konto/ Za to nowy mam watch, a kiedyś był tylko horror – rapuje młody łodzianin, który na sukces zasłużył ciężką pracą, determinacją i talentem wbrew życiowym przeciwnościom.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Asster – debiutancki album „Mowa węży” już 24 marca

Wraz z premierą singla „GWIAZDA” Asster odkrywa karty dotyczące premiery swojego debiutanckiego albumu. „Mowa węży” ukaże się 24 marca 2023 we współpracy z e-muzyka. Na płycie pojawią się gościnnie czołowi twórcy polskiego rapu, jak i młode wschodzące gwiazdy: Malik Montana, Kaz Bałagane, Macias, Młody Ba i AG. Tytułowy wąż jest motywem przewodnim identyfikacji wizualnej płyty – reprezentuje zdradzieckie i fałszywe oblicze branży muzycznej, z którą musi mierzyć się wielu młodych twórców. Węże symbolizują też fałszywych przyjaciół, którzy kręcąc się wśród zdolnych, dobrze zapowiadających się osób, próbują ugrać coś dla siebie. Jak to ujął sam artysta: Nauczyłem się żyć pośród nich i rozumieć ich język.

Presave albumu w serwisach cyfrowych: 
https://e-muzyka.ffm.to/asstermowawezyPreorder albumu jest dostępny na www.youngasster.pl jeszcze tylko do piątku 24 marca do końca dnia. Wyłącznie w preorderze będzie dostępna dodatkowa EP „Mój interes” z 7 utworami, z czego dwa są już dobrze znane słuchaczom. Każdy egzemplarz albumu zakupiony w preorderze będzie podpisany przez Asstera.Album w przedsprzedaży będzie dostępny w trzech różnych wersjach:Płyta podstawowa + EPStandard box (płyta podstawowa, EP, plakat, t-shirt)Deluxe box (płyta podstawowa, EP, plakat, t-shirt, bransoletka)Premierze albumu będzie towarzyszyć debiutancka trasa koncertowa „Mowa Węży Tour”, obejmująca 7 miast. Każdemu miastu będzie przyporządkowany inny wąż i inny kolor plakatów. Bilety dostępne na www.youngasster.pl.TRASA KONCERTOWA:14.04 – Łódź – Lordi’s Club
21.04 – Kraków – Poczta Główna
22.04 – Wrocław – Bezsenność
27.04 – Gdańsk – Drizzly Grizzly
28.04 – Katowice – P23
29.04 – Poznań – Projekt LAB
20.05 – Warszawa – Proxima – Finał Trasy

Tracklista albumu:
1. Cały czas praca (prod. Lister)
2. Nim podejdę do matury (prod. Adimajer)
3. Mowa węży (prod. Sergiusz)
4. Zapach (Designer) feat. AG (prod. Kefang3)
5. Louis feat. MłodyBA, Macias (prod. Zemrak x Adimajer)
6. Legendarna (prod. Ohpaulbeats, Exusingbeatz, Ashnvture)
7. Czek (prod. Igunek)
8. Money Talk (prod. Leeny)
9. Original (prod. Worek)
10. Rondo feat. Malik Montana (prod. Kader)
11. Horyzont (prod. Kabu Beats)
12. Gwiazda (prod. Whysowavy)
13. 13 (Stracony czas) (prod. Mercury, Wardza20k)
14. Od siebie feat. Kaz Bałagane (prod. Ayoreese, Kader)
15. Straty (prod. Worek)
16. Jak wyjść na ludzi (prod. BarTie, Leśny)
17. Nie martw się (prod. Leeny)
18. Dzięki Tobie (prod. Realmeyo)

Asster to pochodzący z Łodzi, młody reprezentant polskiej sceny rapowej. Z łatwością odnajduje się w nowoczesnych brzmieniach, ukazując przy tym niezwykle bogaty warsztat. Od dzieciństwa zajmował się muzyką, rozwijając swoje umiejętności wokalne na zajęciach śpiewu. Czysty głos, osadzony w średnich rejestrach pozwala mu doskonale lawirować na granicy rapowo-trapowych brzmień, w różnych gatunkach i stylistykach. Raper już został doceniony w branży przez najważniejszych dziennikarzy i twórców sceny, a jego single w serwisach streamingowych osiągają milionowe odtworzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s