Mark and the Boomers wychodzą w ,,Miasto” ze Stachem Bukowskim

Po ciepło przyjętym debiutanckim singlu Mark and the Boomers powracają z piosenką “Miasto”. Utwór jest nostalgicznym ukłonem w stronę miejskiego nightlife’u, w którym można się zauroczyć, ale ciężko się też w nim odnaleźć, a co dopiero poznać bratnią duszę. W nagraniu usłyszymy gościnną zwrotkę Stacha Bukowskiego, a także nastrojową saksofonową solówkę Macieja Zwierzchowskiego (ex-Niechęć). 

Mark razem z Boomersami zagra swój pierwszy koncert 22 kwietnia w Poznaniu, podczas Next Fest Music Showcase & Conference. W pochodzącym z Podkarpacia zespole spotykają się aż 3 pokolenia muzycznych inspiracji. Jego liderem jest 23-letni Rafał Solarski, dla przyjaciół ‘Mark’. W swoich piosenkach śpiewa on o wycofaniu, byciu nierozumianym przez najbliższych, a także poszukiwaniu akceptacji w niewłaściwych miejscach. 

Singlowi towarzyszy teledysk opowiadający o nocnej włóczędze ulicami Warszawy, będący jednocześnie ukłonem w stronę jednej z największych zajawek Marka: karaoke. Autorem klipu jest Kajetan Falkowski, który w 2021 roku otrzymał na festiwalu filmowym w Gdyni nagrodę za najlepsze zdjęcia w Konkursie Filmów Krótkometrażowych.

FB: https://fb.me/mark.boomers 

IG: https://www.instagram.com/mark.not.boomer/ 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s