Nicole Trębacz z debiutanckim solowym singlem „Wielkie Miasta”

„Wielkie Miasta” to opowieść o poszukiwaniu swojej przestrzeni w chaosie metropolii.

SŁUCHAJ W STREAMIE

‌Nicole Trębacz rapuje i śpiewa. Albo śpiewa i rapuje – trudno powiedzieć, bo w obu technikach porusza się bardzo płynnie. Jej muzykę najprościej określić jako chill pop z elementami indie popu i rapu, a nawet… gry na ukulele.

Wokalistka zdobyła popularność po wydaniu singla „Pomocy!” z Small Town Kids, który stał się w ubiegłym roku viralem. We wrześniu przeprowadziła się do Warszawy,by spełniać muzyczne marzenia. O tym też mówi jej pierwszy solowy singiel „Wielkie Miasta”.

„Wielkie Miasta” to połączenie dwóch stylów wokalnych Nicole, śpiewu i rapu. Lofi-popowy numer w chillowym klimacie opowiada o małej „spinie” z Warszawą, której doświadczyła artystka po przeprowadzce do stolicy. „Wielkie Miasta” są również historią poszukiwania swojej przestrzeni, zderzenia z samotnością i opisem chaosu dużej metropolii.

Muzycznie w piosence prym wiedzie bit oparty na jazzowym pianie i mocnym subowym basie. Nicole wyprodukowała utwór wspólnie z Jeremim Sikorskim, Kevinem Mglejem i Andrzejem Jaworskim z wolf house production.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s