Kasia Nova z singlem „Kochać”

„Kochać” to pierwszy singiel Kasi Nova z płyty „Kochać”, która jest wspomnieniem polskich piosenek rozrywkowych z lat 50 tych i 60 tych z repertuaru takich artystów jak Piotr Szczepanik, Czesław Niemen, Kalina Jędrusik, Violetta Villas, Maria Koterbska, Alibabki, Marek Grechuta w nowych jazzujących aranżacjach. Na płycie znajdą się również utwory autorskie artystki. 

SŁUCHAJ W STREAMIE

Znaczącym jest fakt, że nad muzyczną zawartością płyty czuwał Marek Gaszyński, niedawno zmarły zaprzyjaźniony z Kasią wybitny dziennikarz, wielki pasjonata muzyki i autor najpiękniejszych tekstów polskich piosenek w tym znanego wszystkim „Sen o Warszawie” i nowego „Czar Warszawy”, które znajda się na tej płycie.

Ta płyta jest wspaniałą okazją do posłuchania piosenek, które dla milionów ludzi są przypomnieniem wielu wspomnień i emocji. Podczas tej muzycznej podróży artystka pokazuje miłość, która jest piękna we wszystkich barwach. Nowe brzmienia kultowych piosenek i romantyczna atmosfera sprawią, że ten album na długo pozostanie w pamięci słuchaczy.

Aby zinterpretować taki utwór trzeba sięgnąć głęboko w siebie. Trzeba kochać i być kochanym. Trzeba też choć raz mieć złamane serce, a potem to serce umieć pozbierać w całość i znowu kochać. Przeżyłam to wszystko i wierzę, że te emocje wyśpiewane nie pozwolą słuchaczom zapomnieć o tej piosence. Niech ten utwór będzie inspiracją, skłoni do przemyśleń i doda Wam sił.  Z miłością.

Kasia Nova

Kasia Nova to wokalistka wielowymiarowa. Od wielu lat z sukcesem odnajduje się w muzyce popularnej. Od kilku lat jest zafascynowana jazzem stąd jej najnowsze wydawnictwo z jazzującymi propozycjami. Swoją muzyczną podróż zaczynała w 2008 roku debiutując płytą pt. „Nova” i singlami „The Devil” i „Broken Wings”. W 2010 powstał duet „Forever in a dream” ze światową gwiazdą, solistą Modern Talking, Thomasem Andersem. W 2014 Kasia nagrała utwór „Hello,Hello” z muzyką Roberta Jansona. W 2015 artystka nagrała w LA balladę „We collide”, a w Miami duet „Shake it” z Martinem Cintronem, wokalistą amerykańskiego zespołu No Mercy.  W 2016 roku w Nowym Jorku powstał utwór jej autorstwa pt „Love is music „. Pod koniec 2017 roku ukazał się singiel „Zamykam serce”, który miał swoją prapremierę na KFPP w Opolu. W grudniu 2018 powstała świąteczna piosenka „W te Święta Tylko Ja i Ty”. W czerwcu 2019 został wydany wakacyjny singiel „Tańcząc bez Ciebie”. W 2021 ukazała się ballada pop rockowa „Magia”, do której wokalistka zaprosiła legendę polskiego rocka Krzysztofa Jary Jaryczewskiego z Oddziału Zamkniętego. W 2023 roku ukaże się druga płyta Kasi o tytule „Kochać”,która jest wspomnieniem polskich piosenek rozrywkowych z lat 50 tych i 60 tych z repertuaru takich artystów jak Piotr Szczepanik, Czesław Niemen, Kalina Jędrusik, Violetta Villas, Maria Koterbska, Alibabki, Marek Grechuta w nowych jazzujących aranżacjach. Na płycie znajdą się również utwory autorskie artystki. 

Obserwuj Kasia Nova:

https://www.instagram.com/kasianova/

https://www.facebook.com/kasianova/

https://www.youtube.com/@kasia_nova

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s