Wielki hit w specjalnej wersji na Dzień Kobiet – Magda Adamek i „Gdzie Ci mężczyźni?”

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Magda Adamek, która przyzwyczaiła fanów do swojej autorskiej twórczości, tym razem na swój warsztat wzięła wielki polski przebój spopularyzowany przez Danutę Rinn, czyli „Gdzie ci mężczyźni?”.

Nieprzypadkowo przypominamy wersję Magdy właśnie dziś..

Jak przyznaje: Ten mistrzowski tekst trafia w punkt – i nie chodzi tu o męski słaby punkt, bo opisuje pełne spektrum męskiej części „populacji” oraz nasze, kobiece oczekiwania – czego byśmy chciały od tych „orłów, sokołów i herosów”. Oczywiście nie chciałabym, żeby mężczyźni czuli się obrażeni, bo przecież prawdziwi mężczyźni nadal istnieją! Ale z okazji Dnia Kobiet myślę, że i Panie i Panowie z chęcią posłuchają tej piosenki w nowym wykonaniu, a video ma za zadanie wnieść w tą naszą wojenną rzeczywistość trochę luzu i uśmiechu.

Skąd w ogóle ten wybór?

Tak na prawdę to już od dawna myślałam o nagraniu tej piosenki i zrobieniu do niej video. Specyfika tego numeru jest taka, że zawsze, kiedy go wykonuję na koncertach, za każdym razem budzi on dużo pozytywnych emocji – nie tylko u kobiet. Nawet pewnego razu, kiedy wykonałam ten numer na koncercie w Norwegii, gdzie większość publiki była norweska – publiczność oszalała – oczywiście nie rozumieli całego tekstu, choć streściłam im zasadniczą ideę tej piosenki.  Uważam więc, że jest to bez wątpienia „ponadczasowy hit” polskiej muzyki rozrywkowej. Ten numer po prostu ma w sobie „to coś” – dopowiada Magda.

Dodatkowo Artystka dedykuje utwór wszystkim tym bez wyjątku, którzy wykazują się w ostatnich dniach ogromną odwagą i heroizmem. Piosenka jest już dostępna na wszystkich platformach streamingowych. Jest też teledysk (o którym wspominała Magda wyżej), do obejrzenia na kanale YT wokalistki.

FB https://www.facebook.com/magdaadamekmusic

Instagram https://www.instagram.com/magda_adamek_music/

YT https://www.youtube.com/channel/UC9PDyKfn8DgyHBRtlajYcfQ

http://www.soundline.biz/MagdaAdamekGdzieCiMezczyzni

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s