Helucze „Nie chce spać”. Sprawdź, co robi po nocach

Najnowszy singiel Helucze, „Nie chcę spać”, to historia o dążeniu do wyznaczonych sobie celów i przyjemności, jaką sprawia droga do nich.

Czasem droga do celu jest tak przyjemna, że wcale nie chcesz jej kończyć. Helucze pewnie rozpoczyna swoją muzyczną podróż w 2023. A będzie to droga pełna przygód – między innymi już 20 kwietnia usłyszymy go podczas festiwalu showcase’owego NEXT FEST.

“Nie chcę spać” to historia o dążeniu do metaforycznego “garu ze złotem”, utrzymana w lekkim synthpopowym brzmieniu. “Czasem w rzeczach na których nam zależy, nie liczy się ich osiągnięcie, lecz droga, jaką musimy przebyć, by je zdobyć. Nie chcę spać, dopóki się nie dowiem, czy mój cel jest osiągalny. Jednak z biegiem historii dochodzę do wniosku, że większą przyjemność sprawia mi sama “droga” i tak naprawdę chcę, aby trwała jak najdłużej” mówi Helucze.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Helucze, czyli Krzysztof Junak, to 26-latek z Krakowa. Produkuje, pisze i śpiewa, gra na wielu instrumentach oraz wykorzystuje dźwięki z przedmiotów codziennego użytku w swoich piosenkach (np. gwizdanie czajnika albo skrzypienie drzwi). Helucze po dołączeniu do wytwórni Island Records Polska wydał do tej pory “O Twych nogach”, “Rozsiewa zioła maj”, “Róża bez kolca” z Wiktorem Dydułą, “Dam sobie czas”, “Znam dobrze ten wzrok” oraz “Hold You Close” z Nezznalek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s