PIAH: Niech Cię wciągnie „Cipiciąga”

 „…Cipiciąga to taki bit, Cipiciąga co daje rytm…” – singiel zapowiadający pierwszy album zespołu PIAH.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Klip do piosenki obrazuje wyjście z cienia muzyka, którego przygniotła codzienna rutyna i brak perspektyw w dotychczasowej egzystencji. Przypadkiem spotyka ludzi, którzy dają mu szansę na inne życie, pełne zabawy, śmiechu i spełniania marzeń. Gdy osiąga pełnię szczęścia, całe jego życie się cofa, a on dostaje szansę na przeżycie wszystkiego od początku, na własnych zasadach.

Tytułowa Cipiciąga to stan wyższego uniesienia, to wewnętrzny głos, który prowadzi nas zgodnie z przeznaczeniem oraz pozwala zaryzykować i wyjść poza narzucone ramy. Gdy dajemy się ponieść Cipiciądze, znajdujemy się w odpowiednim miejscu i czasie. „Cipiciaga to taki bit”, jak uderzenia serca, gdy czujemy wewnątrz wibracje, które kierują nas w dobrym kierunku.

Każdy kolejny numer składający się na docelowy album, będzie dotyczył obalania przyjętych schematów i korzystania z życia na własnych zasadach. Porzucenie rutyny, wyjście z cienia, odważne decyzje i miłość w każdy możliwy sposób, to główne przesłanie twórczości PIAHu.

Nie sypniemy PIAHem w oczy, ale wlejemy Ci w uszy dużo dobrej muzyki – obiecują muzycy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s