Sonder atakuje z nowym singlem!

‚Bzdura’ to drugi singiel Sonder, duetu, który przedstawił się numerem ‘Nie dam się złamać’.. Piosenkę charakteryzuje lekko rozmyte brzmienie, które jest osadzone w drum’n’bassowych 173 uderzeniach na minutę.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Ivva i Muzaman chcieli tym kawałkiem pokazać, jak ciężko odnaleźć się w aktualnym świecie. Ciągła pogoń za lajkami, kliknięciami oraz deficyt dopaminy. Przez pogoń za każdą bzdurą tracimy obraz samych siebie, zamiast skupić się na tym, co jest faktycznie warte uwagi. To co rzuca się w uszy to kontrast pomiędzy ‘Nie dam się złamać’, które miało podbudowujący wydźwięk, a ‘Bzdurą’. Tutaj wszystko jest senne, rozmyte i melancholijne. Niemniej jednak – dalej słuchacz otrzymuje energetyzujące brzmienie, co tylko pokazuje jak swobodnie członkowie Sonder czują się w elektronicznych klimatach.

Sonder, czyli duet na który składają się wokalistka i producentka Ivva oraz beatboxer i producent Muzaman. Tworzą alternatywną muzykę elektroniczną, która czerpie garściami z drum’n’bassu, popu oraz r’n’b. Dwójka muzyków ma na swoim koncie solowe wydawnictwa. Ivva wydała ‚This album does not exist’, a Muzaman ‚.niceguy’ oraz ‚Sztuki audiowizualne’, na których spotkali się pierwszy raz wspólnie w utworze ‚Rabbit hole’. Fakt, że oboje pochodzą z różnych muzycznych światów daje im możliwość tworzenia eklektycznych numerów przechodzących przez całe spektrum różnych emocji.

Obserwuj nas na:

IG: @music.of.sonder
FB: @music.of.sonder

IG: @ivva_music
FB: @ivvamusic

IG: @muzaman.niceguy
FB: @muzaman.niceguy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s