Wszyscy o niej “Zapomnieli”. Nowy singiel Marissy już dostępny

Marissa coraz śmielej wchodzi w urbanowe klimaty, zahaczając o alternatywny rap. Lirycznie, “Zapomnieli” jest najsmutniejszą piosenką w jej repertuarze.

“Zapomnieli” jest swoistym nawiązaniem do “Nieodebrane”, jednak z zupełnie innej perspektywy. To historia osoby, która czuje się samotna, bo zawiodła się otaczającymi ją ludźmi. W ciężkich dla siebie chwila, nie ma obok nikogo, kto by ją rozumiał i wsparł. Pozostaje pustka czterech ścian i pytanie, czy to co czuje to jedynie jej wymysł czy prawda. Przed sobą widzi jedynie przepaść.

Marissa sama tworzy swoje kawałki – zarówno teksty, jak i linie melodyczną oraz harmonie. Jest członkinią grupy producenckiej Hotel Torino. Serca słuchaczy zdobyła m.in. takimi utworami jak “Wczoraj”, “Nieodebrane” czy “365 Days” nagrane w duecie z EMO. Artystka jest również współautorką tekstu do hitu Dody “Melodia ta” oraz innych utworów, które znalazły się na jej płycie “Aquaria” – “Wodospady”, “Pewnie już wiesz” czy “Zatańczę z Aniołami” a także nowego kawałka Wersow „Ten Moment”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s