Karolina Stanisławczyk z nowym muzycznym otwarciem – posłuchaj singiel „Spadam”!

Karolina Stanisławczyk – wokalistka, która ma na swoim koncie pokryty platyną singiel ,,CLICHÉ, anonsuje swoje nowe muzyczne otwarcie singlem „Spadam”.

POSŁUCHAJ UTWORU „SPADAM”

Utwór jest sprytnym połączeniem nowoczesnego popu i elektroniki, będąc jednocześnie nawiązaniem do najlepszych tradycji muzyki klubowej. Chwytliwy beat singla „Spadam” jest bezczelnie nośny i mainstreamowy. Mocny, taneczny, skąpany w laserach klip jest znakomitym podkreśleniem tanecznego vibe’u utworu.

Karolina mówi o utworze:

 „Spadam’’ to dla mnie osobisty utwór, w którym opowiadam o tym jak łatwo pogubić się w otaczającym nas świecie. Mając przy sobie tak wielu doradców czasami po prostu najlepiej jest pozostać sobą. Pisząc ,,Spadam’’ chciałam szczerze oddać uczucia, które towarzyszyły mi w ostatnim czasie. Ten utwór to zbiór moich przemyśleń, przeważnie z pozytywnym wnioskiem. Czasami pomimo wielu obaw warto wyjść naprzeciw swoim strachom i spróbować zawalczyć. „Spadam’’ to też podsumowanie moich ostatnich kroków muzycznych i wielu zmian, które zaszły w moim życiu.

Karolina Stanisławczyk – wokalistka i autorka tekstów, zakochana w muzyce od najmłodszych lat. W swojej twórczości najbardziej skupia się na prawdziwym przekazaniu realnych emocji oraz charyzmatycznych melodiach. Inspiracji do utworów szuka w muzyce alternatywnej i elektronicznej, łącząc ją z mainstreamowym brzmieniem. W maju 2021 roku wyszedł jej debiutancki album pt. CLICHÈ. Na albumie znajdują się takie single jak tytułowe ,,CLICHÉ’’ pokryte platyną, zainspirowany 80’s brzmieniem syntezatorów ,,Atrament’’ czy ,,V.I.B.E.’’ gdzie usłyszymy feat Michała Szczygła. Wspólne utwory tworzyła również z Skipem czy Gverilla.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s