„Pokoje” – Elly Tess w nastrojowej odsłonie

Wokalistka i songwriterka Elly Tess, po bardzo udanym, pod względem liczby i jakości singli, poprzednim roku, wkracza w 2023 z nowym utworem „Pokoje”, będącym bardziej liryczną odsłoną jej twórczości.

Elly Tess, mieszkająca na co dzień w Los Angeles, przyzwyczaiła już słuchaczy do bardzo osobistych przemyśleń w swojej twórczości, nawet jeśli nie tyczy się to pozytywnych kwestii. Tak też jest w utworze „Pokoje”. Tak opowiada o znaczeniu tekstu: Czasami spisanie bolesnej historii ze swojego życia sprawia, że jest boli trochę mniej i tak właśnie było, kiedy skomponowałam „Pokoje”. Ta piosenka jest bardzo bliska mojemu sercu, ponieważ opowiada o niezwykle osobistym doświadczeniu, które na jakiś czas wywróciło mój świat do góry nogami. Pomyliłam niezdrowe zauroczenie z miłością i przez długi czas nie rozumiałam, co naprawdę poszło nie tak z tą osobą. „Pokoje” są napisane z tej właśnie naiwnej, młodzieńczej perspektywy.

SŁUCHAJ W STREAMIE

W takim klimacie powstał również videoclip promujący singiel. Teledysk był kręcony w niezwykle nastrojowym, wynajętym mieszkaniu w Łodzi z reżyserką Patricią Ryczko z którą pracowałam także nad „Zakochanie to obłęd”. Wyjątkową częścią kręcenia tego teledysk było to, że śpiewając naprawdę się rozpłakałam, więc ten klip dużo dla mnie znaczy bo widać na nim prawdziwe emocje związane z tą piosenką – widać, po słowach wokalistki, że podczas kręcenia emocje wzięły górę.

„Pokoje” to pierwsze słowo Elly Tess w 2023 roku – tym samym zapowiedź kolejnych nowych piosenek. Co ważne, Artystka przygotowuje szereg koncertów z zespołem po Polsce… dlatego bądźcie na bieżąco z jej social media!

https://www.tiktok.com/@ellytessofficialpl

https://www.instagram.com/ellytessofficia

https://www.facebook.com/ellytessofficial

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s