Interwencja – nowa ofensywa wydawnicza zespołu FERA!

Zespół Fera jest ostatnio mocno regularny, jeśli chodzi o wydawanie nowych singli. Kolejnym efektem tej ofensywy jest najnowsza „Interwencja”.

Napady z Miłości, w pogoni za wspólnym szczęściem? Ta historia to główny wątek nowego singla pędzącej do przodu Fery. Interwencja opowiada o pogoni za szczęściem na granicy prawa.  Ekscytujący pościg, ogromne emocje, mocne brzmienie – brzmi jak scenariusz filmu akcji. Para bohaterów świadomie podejmuje ryzyko by robić wspaniałe rzeczy, nie licząc się z prawem, codzienną rutyną czy możliwością poniesienia porażki. Intensywne życie wymaga ryzyka i właśnie Interwencja opowiada historię o tym jak wygląda życie, gdy wychodzimy poza granice norm społecznych i do tego z osobą nam bliską. Każdy kto kiedyś zrobił coś dziwnego, niecodziennego, szalonego ze swoją drugą połówką, przyjaciółką czy przyjacielem odnajdzie iskierkę w nowym singlu Fery. Nie bójcie się gonić za marzeniami nawet gdy przy ich realizacji ponosimy ryzyko. Życie musi być intensywne, piękne, pełne wolności, ale dzisiaj tą wolność trzeba sobie wywalczyć.

Panowie z FERY uaktywnili się również koncertowo, dlatego polecamy – by nie przegapić – sprawdzać regularnie ich social media!

https://www.facebook.com/feramusicband

https://www.instagram.com/fera_musicband/

https://www.feraband.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s