RELAPSE – JULI CHAN ZASKAKUJE KOLEJNYM SINGLEM ZAŚPIEWANYM PO POLSKU I PO ANGIELSKU

„Relapse” to najnowsza propozycja od 18-letniej Juli Chan. Artystka wypuszcza na rynek jednocześnie aż 3 wersje utworu: po polsku, po angielsku oraz w połączeniu tych dwóch języków.

To historia o zakochanej kobiecie. Ciągłe rozdarcie pomiędzy sercem a rozumem, wielka pasja i zniewolenie przez uczucie, które nie ma przyszłości a i tak przytłacza teraźniejszość. Myśl o jej napiętych relacjach z ukochaną osobą wywołuje wewnętrzny konflikt. Jest rozdarta między pragnieniem ucieczki i pozostawienia za sobą toksycznej miłości, a znalezieniem się w jego ramionach. Juli Chan zaśpiewała „Relapse” z przejmującymi, autentycznymi i silnymi emocjami.

Utwór powstał we współpracy z brytyjskim duo kompozytorów: Phoebe Ray i Martin Hollis, który także wyprodukował „Relapse”. Martin to weteran londyńskiej sceny muzycznej, pracował nad wieloma diamentowymi i platynowymi płytami dla takich artystów jak Adele, Ed Sheeran, The Rolling Stones, U2, Mark Ronson, Rudimental, Tom Walker. Słowa do polskiej wersji utworu, zatytułowanego „Kłamię”, napisała Magdalena Goya Wójcik.

Juli Chan pojawiła się w stacjach radiowych z subtelnymi piosenkami, pełnymi dobrego vibe’u. Artystka otworzyła sobie drzwi do międzynarodowej kariery coverem „Joe Le Taxi”, który dotarł na szczyt listy przebojów francuskiego radia RTS FM i był grany przez ponad 30 innych stacji radiowych we Francji. Rok 2022 to już międzynarodowy sukces z singlem „Not A Crime”. Piosenka była grana na antenach 60 stacji radiowych w 20 krajach na 4 kontynentach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s