PIF PAF Peter & Franz: „Tak Po Prostu Jest”

fot. Filip Gwiżdż

„Tak Po Prostu Jest” to najnowsza propozycja duetu Pif Paf Peter & Franz, w skład którego wchodzą: Peter Prentygast oraz Franz Dreadhunter.

Reżyserem teledysku „Tak Po Prostu Jest” jest Sergiusz Wasilewski, który realizował już poprzedni klip zespołu do utworu „Jezioro szczęścia ’’. W wideo, oprócz Petera i Franza, udział wzięła udział dwójka znakomitych aktorów: Mirosław Zbrojewicz („Szadź”, „Tajemnica Westerplatte”, „Chłopaki Nie Płaczą”, „Sztos 2”, „Archiwista”) oraz Malwina Jelistratow („Komisarz Alex”, „Ultraviolet”). W 2023 roku Piff Paff wyda płytę, na której znajdzie się również i ta piosenka.

Zespół powstał na Wyspach Kanaryjskich w 2020 roku z inicjatywy Petera Prentygasta i Franza Dreadhuntera. Peter Prentygast na stale mieszkający w Londynie, producent muzyczny, właściciel studia PM STUDIO, organizator koncertów. Franz Dreadhunter – kompozytor, na przestrzeni 30 lat współpracował z zespołami: Bajm, Tilt, Chłopcy z Placu Broni, Pudelsi, Kora, Homo Twist, PRL, Deuter, Dupą, Maciek Maleńczuk, Beata Kozidrak, Tomek Lipiński, Bogdan Łyszkiewicz.

W 2021 roku zarejestrowali pierwszy utwór Santa Cruz. W sesji nagraniowej udział wzięli doskonali muzycy sesyjni. Rok 2022 to niezwykła wersja przeboju Bajmu „Jezioro Szczęścia”, którego współtwórcą jest Franz. 16 lutego 2023 ukazał się nowy autorski singel „Tak Po Prostu Jest”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s