Blanka autorka hitu „Solo” finalistką polskich preselekcji do Eurowizji 2023

Hit „Solo” weźmie udział w krajowych eliminacjach do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Koncert „Tu bije serce Europy – Wybieramy hit na Eurowizję!” odbędzie się już 26 lutego. Transmisja na kanale TVP1 od 17:30.

Solo” jest przebojem polskich rozgłośni i od 13 tygodni utrzymuje się na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w Polsce. 

Wideo do utworu zostało obejrzane ponad 9mln razy i jest aktualnie jednym z najpopularniejszych teledysków w Polsce.
Sukces singla wykracza także poza granice Polski. Utwór jest prezentowany przez radia m.in. na Litwie, Wegrzech, w Bułgarii, Estonii, Grecji, Słowenii, Ukrainie.

Solo to piosenka o miłości, która okazała się zwykłą “ściemą”. Łatwo stracić dla kogoś głowę, ale kiedy nagle okazuje się, że druga połówka nami pogrywa, optyka zmienia się o 180 stopni. Trzeba umieć powiedzieć dość. Zrozumieć, że lepiej jest nam…SOLO, bo sami siebie nie rozczarujemy” – Blanka o utworze.

Blanka to młoda, obiecująca i ambitna Artystkana polskiej scenie muzycznej. Już w wieku 14 lat napisała swoją pierwsza piosenkę i zrozumiała, co jest jej drogą w życiu. Zdolności muzyczne, taniec oraz język angielski rozwijała podczas pobytu w USA. Tam też występowała śpiewając z gitarą na sesjach Open Mic w różnych restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, m. in w klubie The Bitter End, gdzie zaczynała także Lady Gaga. Po powrocie do kraju kontynuowała realizację swoich muzycznych marzeń. 

Latem zeszłego roku Artystka podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną Warner Music Poland.  

Obserwuj profile Blanki i bądź na bieżąco w przygotowaniach do polskiego finału konkursu „Tu bije serce Europy – Wybieramy hit na Eurowizję”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s