Adam Arcade, WOOKEE i MVRT proponują „Chivas”

„Chivas” to propozycja muzyczna od duetu producentów Adam Arcade & WOOKEE oraz wokalistki Marty Gałuszewskiej, znanej również jako MVRT.

Singiel jest utrzymany w tanecznych, elektronicznych klimatach. Całość piosenki domyka energiczny beat, z porywającym basem i klasycznym pianinem, nadając nagraniu klubowy sznyt.
 
Utwór opowiada o relacji dwojga ludzi, o emocjach z przeszłości, których nie można się w żaden sposób pozbyć. To uczucie bycia na miłosnym „haju” – opowiada MVRT.

SŁUCHAJ W STREAMIE
 
Premiera piosenki wraz z teledyskiem miała miejsce 14 lutego 2023. Produkcją klipu zajęło się Powidok Studio. Wydawcą utworu jest HYPSTERIA RECORDS.

Adam Arcade & WOOKEE – duet polskich DJ-ów i producentów muzycznych. W 2021 roku zadebiutowali na rynku muzycznym odświeżeniem hitu „No Stress”. Panowie do współpracy zaprosili wówczas Martę Gałuszewską, zwyciężczynię ósmej edycji programu „The Voice of Poland”. Drugi singiel „Stay (A Little While)” to autorska produkcja od chłopaków, którą mogliście usłyszeć na początku minionego roku. Kolejne godziny spędzone w studiu zaowocowały nagraniem „Your Mind”. Numer swoją premierę miał także w 2022. Nowy rok przynosi nową muzykę. Duet ponownie stawia na sprawdzoną współpracowniczkę MVRT, która pojawiła się na wokalu do ich najnowszej produkcji  – „Chivas”.
 
Marta Gałuszewska – znana też jako MVRT,  polska piosenkarka i autorka tekstów. Zwyciężczyni ósmej edycji programu „The Voice of Poland”. Zaangażowana w muzykę od najmłodszych lat, już w szkole podstawowej brała udział w różnych konkursach wokalnych. W 2017 wzięła udział w przesłuchaniach do „The Voice of Poland”, decyzją jury przeszła do kolejnego etapu, dołączając do drużyny Michała Szpaka, a następnie wygrała program. Marta na co dzień pracuje z czołowymi polskimi producentami i artystami. Od czerwca 2020 występuje pod pseudonimem MVRT, pod którym nagrała singiel „Rooftop” z udziałem Vijaya i Sofii Zlatko.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s