Tylko Wilki na Walentynki! „Ty jak nikt” – czyli rockowy romantyzm, który nigdy nie wychodzi z mody

Ty jak nikt to oczywiście wyznanie miłosne. Utwór jak nikt wpisuje się swym romantycznym przekazem w tematykę dzisiejszego święta. Walentynki to święto miłości – i o niej jest ten utwór – ale rozumianej szeroko, nie tylko do człowieka:  

Wiele osób rozumie ten tekst, jako tekst o miłości do kobiety, a on jest o miłości do muzyki. Chciałem o niej napisać, bo jest dla mnie bardzo ważna. Można powiedzieć, że uratowała mi życie…  

Dzięki muzyce udało mi się wyrwać ze złego towarzystwa, od kumpli, z którymi wpadałem w tarapaty. Zawsze śpiewałem, grałem na gitarze, zawsze kochałem muzykę, ale nie wiedziałem, że to może być droga. 

Dopiero kiedy zacząłem śpiewać w zespole Madame, mój świat się zmienił i znalazłem cel. Ostatecznie założenie zespołu Wilki spełniło wszystkie moje nastoletnie marzenia, a ja poczułem, że w końcu chciałbym napisać o tej miłości. 

  • Robert Gawliński

Utwór ciepły i romantyczny na swój rockowy nieprzesłodzony sposób mówi o tym co najważniejsze.  

Tego się trzymajmy!  

Wilki, które w tym roku obchodzą 30-lecie kariery, klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku. 

Album w serwisach cyfrowych: https://agoramuzyka.ffm.to/WilkiWszyscyMarza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s