Wiktor Zwierzyński prezentuje swój drugi singiel

Przygody w programach telewizyjnych (niezależnie od tego, jak owocne w końcowym wyniku by nie były) nie zawsze okazują się być przepustką do wielkiej kariery. Otrzymane 5 minut ciężko jest bowiem wykorzystać we właściwy sposób, by choć na chwilę pozostać na piedestale.

Sposób na to ma jednak młody uczestnik programu „The Voice of Poland” – Wiktor Zwierzyński, który swoją ambicją i charyzmą mógłby obdzielić niejednego człowieka. Aktywny wokalista właśnie napisał i wyprodukował swój drugi singiel zatytułowany „Zgaś”.

„Zgaś”, to już drugi utwór Wiktora Zwierzyńskiego. Piosenka utrzymana jest w balladowych klimatach, które zabierają nas do wykreowanego przez młodego artystę świata, w którym to on sam musiał się zmierzyć z toksyczną przeszłością, która doprowadziła do odebrania mu wielu marzeń. Utwór jest również intymną, nieco nieoczywistą w odbiorze propozycją, która może być zinterpretowana na naprawdę wiele sposób. Żaden z nich nie jest również niewłaściwy! Choć z pozoru „Zgaś” to smutna piosenka, niesie w sobie wewnętrzną siłę do walki o siebie i swoje potrzeby, których świadomość powinien mieć każdy.

Utwór jest następcą debiutanckiej piosenki Wiktora zatytułowanej „W siódmym niebie”. Co więcej, propozycja „Zgaś” jest również materiałem zgłoszeniowym do tegorocznych polskich eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Warto więc zapoznać się z jej klimatem, bo kto wie, może w swoich rękach macie właśnie naszego tegorocznego reprezentanta w tym jakże ważnym konkursie 🙂

Wiktor Zwierzyński o swoim najnowszym singlu:

Zależało mi na tym, by ten kawałek był inny od poprzedniego. Napisałem go jesienią i chyba idealnie wpasowuje się w długie, pełne refleksji wieczory. Cieszę się, że pokazuję kolejną muzyczną stronę siebie. Myślę, że Zgaś muzycznie pasuje do kierunku, w którym chciałbym pójść.

Wiktor Zwierzyński – wokalista, uczestnik XII edycji programu The Voice of Poland. Na swoim koncie ma już debiutancki singiel zatytułowany „W siódmym niebie„, a także najnowszy kawałek „Zgaś”. Przy tworzeniu muzyki kieruje się szczerymi emocjami, a do swoich inspiracji zalicza także przyrodę (szczególnie niebo), co ma związek z jego kierunkiem studiów – geografią. Wiktor od dziecka uwielbia występować na scenie – w swoim życiu stawiał na niej kroki jako tancerz, aktor i wokalista. Marzy o wydaniu albumu, własnej trasie koncertowej i występie na Eurowizji. Spośród artystów najbardziej ceni sobie Harry’ego Stylesa, Billie Eilish, Adele i Duncana Laurenca, nie zapominając o muzycznych legendach takich jak Aretha Franklin, Whitney Houston Michael Jackson czy Freddie Mercury.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s