Sebastian Krupa i jego „Pytanie” o sens życia

„Pytanie” to trzeci singiel Sebastiana Krupy. Piosenka przedstawia przemyślenia 22 latka dotyczące sensu życia.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Jest to wyjątkowy utwór o unikatowym stylu. Głębokie przesłanie oraz tajemniczy beat być może wpłynie na sposób postrzegania świata przez słuchacza i skłoni go do refleksji. W podkład piosenki wchodzą przeróżne instrumenty: od syntezatorów, fagot, po chińskie erhu. 

Sebastian Krupa – Ur. 18 grudnia 1999 roku w Warszawie. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie trąbki. Wokalista pracuje nad własnym repertuarem pisząc teksty, komponując i produkując beaty. W jego utworach będzie można dostrzec gatunki takie jak pop, rock, R&B/rap, czy muzykę elektroniczną. Poza swoimi utworami, artysta interesuje się zróżnicowanym repertuarem – począwszy od piosenek aktorskich, popu, po muzykę klasyczną.

Sebastian Krupa promuje własną twórczość poprzez filmy na swoim kanale YouTube, oraz w mediach społecznościowych. Można zauważyć, że każda z trzech piosenek, które zostały przez niego dotychczas wydane, różni się stylistycznie, a nawet i gatunkowo. 22 letni autor tekstów i muzyki poprzez swój najnowszy singiel „Pytanie”, zapowiada różnorodność stylistyczną jaką będzie można u niego usłyszeć w 2023 roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s