ANOWA szuka „Yin Yang” we współczesnej miłości

ANOWA prezentuje kolejny singiel ze swojej nadchodzącej, debiutanckiej płyty — Yin Yang. Krakowska artystka pochyla się nad istotą tej antycznej myśli w relacjach damsko-męskich w dzisiejszym świecie.

Sama mówi o sobie, że opowiada melodyjne historie, w których zawiera własne doświadczenia. W jej twórczości bez trudu odnajdujemy uniwersalne odbicia uczuć, relacji, emocji i tęsknot, których doświadczamy na co dzień. Nie inaczej jest w jej najnowszym singlu Yin Yang.

ANOWA przedstawia w nim odwieczne rozterki miłosne przełożone na współczesne realia i język internetu, używając do tego tytułowej metafory yin yang, wywodzącej się z filozofii chińskiej, która mówi o dwóch z pozoru przeciwstawnych, a jednak dopełniających się siłach, składających się na cały otaczający nas świat. Ciekawy tekst, nośna, wpadająca w ucho melodia i lekka stylistyka singla Yin Yang pobuja Was w ten zimowy, nijaki czas!

Dorastałam w czasach, kiedy nie było jeszcze ogólnodostępnego Internetu. Obserwowałam początki i rozkwit świata wirtualnego. Tego, jak wpływa na nasze relacje, na to, jak łatwo w nie wchodzimy i wychodzimy. „Yin Yang” to moje refleksje na temat płytkich relacji damsko-męskich w Internecie i mediach społecznościowych — mówi sama artystka.

W swoim najnowszym singlu ANOWA łączy nurt alternatywnego popu, z wpływami americany i domieszką nowoczesnego country. Dzięki swojemu przebojowemu zacięciu utwór od razu wchodzi do głowy i nie daje o sobie zapomnieć, co jest niewątpliwą zasługą świetnych muzyków, którzy w nim zagrali: Artura Michalskiego, Andrzeja Zielaka, Jakuba Jantosa oraz Andrzeja Gondka. Z kolei za aranżację piosenki odpowiada producentka Karo Glazer, która współpracuje z ANOWĄ przy całej nadchodzącej płycie, której premiera będzie miała miejsce już 13 marca. Płytę zapowiadają dotychczasowe single: Nie boję się już bać, Najbliżej siebie, Hamak, Pyza oraz Soya Barista.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s