Co chcesz mi powiedzieć przez „Ciche Dni”?

Pyta Marissa w najnowszym singlu, dostępnym w każdym serwisie streamingowym.

Miniony rok był dla Marissy bardzo owocny – zakończyła go jako 4. najczęściej słuchana polska wokalistka na Spotify. Wydała łącznie blisko 20 numerów, w tym dwie międzynarodowe EPki oraz radiowy przebój “Stranger” z Keanu SIlvą i Jhn McFly. Właśnie pojawił się jej nowy utwór “Ciche dni”, który jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Posłuchaj “Cichych dni” w streamingu

“Ciche dni” Marissy opowiada o pogodzeniu się ze stratą i pójściem do przodu, zamykając za sobą drzwi przeszłości. Dla artystki jest ona nowym etapem i podejściem do pewnym spraw. 

Napisałam “Ciche dni”, kiedy zdałam sobie sprawę, że to co miało być na zawsze, okazało się być chwilową utopią. Czułam, że druga osoba nie patrzy na mnie, jak patrzyła. Nie wiedząc jeszcze, że się rozstaniemy, żyłam jakby to się już wydarzyło. Piosenka opowiada o pogodzeniu się ze wszystkim, co cię spotyka, bo każdy koniec jest nowym początkiem – mówi o swojej piosence Marissa.

Marissa to młoda artystka, która sama tworzy swoje kawałki – zarówno teksty, jak i linie melodyczną oraz harmonie. Serca słuchaczy zdobyła m.in. takimi utworami jak “Wczoraj”, “Nieodebrane” czy “365 Days” nagrane w duecie z EMO, które przez długi czas gościło na podium międzynarodowej listy Shazam Global Hits. Marissa jest również współautorką tekstu do hitu Dody “Melodia ta” oraz innych utworów, które znalazły się na jej płycie “Aquaria” – “Wodospady”, “Pewnie już wiesz” czy “Zatańczę z Aniołami”. Na swoim koncie ma również teksty dla Sary James, kolektywu 2115 czy zwycięzców The Voice of Poland, Ochmana i Dominika Dudka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s