Złote otwarcie roku wytwórni Agora Muzyka – Zalia z najwyższymi wyróżnieniami

Od premiery jej pierwszego polskojęzycznego singla “sierpień” w dystrybucji Agora Digital Music, przez podpisanie kontraktu z wytwórnią Agora Muzyka i wydanie debiutanckiego albumu “kocham i tęsknię”, do trafienia na okładkę playlisty EQUAL Polska minęło niespełna trzydzieści miesięcy. Dziś Zalia jako pierwsza artystka wytwórni Agora Muzyka spojrzała na wszystkich z wieżowca na nowojorskim Time Square. A wszystko to tuż chwilę po odebraniu złotej płyty za singiel „bezsensownie” (Zalia feat. Przyłu – bezsensownie).

Dla Zalii był to niezwykle intensywny okres. Jako Agora S.A. jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni, że mogliśmy towarzyszyć wokalistce w jej artystycznej podróży. Podróży zaznaczonej między innymi wieloma znakomitymi wynikami – singiel “bezsensownie” ma w Spotify już ponad 5 mln odsłuchów, a “sierpień” i “plany” ponad trzy miliony.  

Wokalistka została ambasadorką akcji EQUAL Spotify. To inicjatywa mająca na celu podkreślenie roli kobiet w przemyśle muzycznym. Zalia jest pierwszą artystką wytwórni Agora Muzyka, która dostąpiła tego zaszczytu.  

Debiutancki album „kocham i tęsknię” dostępny w kulturalnysklep.pl oraz we wszystkich serwisach streamingowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s