Szefner z nowym singlem o początkach wielkiego marzenia

Pamiętacie tego chłopaka z Kępna, co to mu się nie chce? Chce i to bardzo! Szefner wydał właśnie drugi singiel pt. „Znój Horror Pańszczyzna”.

Zagadkowy tytuł niesie zaklętą w muzykę intymną historię muzyka. Jak sam mówi o singlu: 

„To Kolejny element skomplikowanej układanki, który obrazuje drogę, którą musiałem przejść, aby znaleźć się tu gdzie jestem”. 

SŁUCHAJ W STREAMIE

Premierę singla zapowiadało 10 komicznych nagrań publikowanych na social mediach artysty. Humor i bezkres komizmu wypływającego z każdego filmu nie pozawalało się domyślić, że utwór będzie tak przejmujący i refleksyjny. Dualizm prezentowany przez Szefnera jest na tyle intrygujący, że zmusza by zatrzymać się na dłużej przy jego twórczości. 

Do utworu powstał przejmujący klip, zrealizowany wraz z ekipą Mortvideo. Tak jak w przypadku poprzedniego klipu za zdjęcia i reżyserie odpowiedzialny był Marcin Kopiec, który funduje wszystkim widzom blisko 4 minutowy, refleksyjny obrazek.

Miłosz Szefner to urodzony w Kępnie… technik elektro radiolog. Od 15 lat związany z muzyką – gra na gitarze i komponuje. Jego debiutancki singiel „Ale mi się nie chce” podbił serca słuchaczy. Album powstaje przy współpracy z producentem Wojciechem Doleżyczkiem – premiera zaplanowana jest na początek jesieni nakładem wytwórni Agora Muzyka. 

POZNAJCIE SZEFNERA NA TIK TOKU | INSTAGRAMIE I YOUTUBIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s