NIE SŁYSZAŁEŚ/SŁYSZAŁAŚ JESZCZE? SPRAWDŹ NOWY SINGIEL „NIE WIDZĘ CIĘ”!

Szybkie, regularne uderzenia bitu i delikatny, nostalgiczny wokal. Jeszcze otwierają rok 2023 nowym singlem, eksplorując indie elektronikę w dusznym, deep house’owym wydaniu. “Nie widzę cię” to klubowa melancholia, o którą się pyta i której nadal potrzebujemy. 

SŁUCHAJ W STREAMIE

Singiel wprowadza nas w dobrze wszystkim znane uczucie tęsknoty za niespełnioną miłością. W rytm romantycznego i dusznego bitu, para byłych zakochanych kradnie swoje spojrzenia. Znają wzajemnie swoje ruchy, swój zapach potu i napięcie, które jest między nimi. Nieudolnie próbują skrócić dystans pomiędzy sobą, jednak noc mija na unikaniu wzroku i udawaniu, że nic ich nie łączy. 

Singiel otwiera noworoczną serię premier, które złożą się na album „Z tb na mieście”. 

Jeszcze to rodzeństwo. Patryk i Klaudia zaczęli wspólnie nagrywać na początku 2019. Pierwszym owocem działań był cover “Polowania na Wielbłąda” Myslovitz. W tym samym roku wydali pierwszy album self-titled– jeszcze nie tak sprawnie wyprodukowane podsumowanie pierwszych miesięcy twórczości. Drugi album “Niesen” to już bardziej dojrzałe podejście do produkcji, przy której pomagał Patryk Banach stojący za elektroniczno-postrockowym projektem Ljos. 

Jednak to sukces singla “Lepiej nie mówmy nikomu” z 2022 roku (dziś ponad 255 tysięcy odtworzeń na Spotify) był momentem przełomowym i dawką motywacji, a także przepustką na pierwsze festiwalowe sceny. Indie elektronika z polskim wokalem to koncept, z którym zespół chciałby zaistnieć również poza granicami kraju, jako wzory dla siebie wymieniając zespoly jak Kompromat, Moa Pillar i Ушко, Malik Djoudi czy Kalte Liebe. Najnowsze single Jeszcze ukazują się w dystrybucji PIAS Poland and Eastern Europe, pod szyldem labelu Seszele Records.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s